Tüm Tweet’lerinizi Silmek için 3 Ücretsiz Uygulama

Hepimiz hayattaki yeni başlangıçlardan zevk alırız. Twitter’daki başlangıcınızdan memnun musunuz? Attığınız tweetlerden pişman olup silmek mi istiyorsunuz? Ya da bunu yapmak yerine yeni bir hesap mı açmak istiyorsunuz?

Hayır, yeni bir hesap oluşturmaktan ve eski takipçilerine seni tekrar bulmak ve takip etmek için rahatsız etmekten bahsetmiyoruz.

Eski tweet’lerinizi silmekten ve yeni bir boş hesap ile Tweet hayatınıza başlamaktan bahsediyoruz. Twitter’da tekrar doğun.

İşte detaylar:

Tüm tweet’leri nasıl silebilirim?

 1. Bir araç seçin ve web sitesine gidin.
 2. Seçili aracı tweet’lerine erişme yetkisi verin.
 3. Silmek için belirli bir tweet miktarı seçin veya varsa hepsini silin.
 4. Seçiminizi onaylayın. Bu geri alınamaz.
 5. Tweet’leriniz silindi!

Tüm tweet’leri nasıl silebilirim?

İnternette çoğu ve bazı durumlarda tüm tweet’lerinizi silen üç faydalı araç var. Her takım biraz farklı görünse de, benzer şekilde çalışırlar.

Aşağıda, tweet’lerinizi silmek için kullanılan ücretsiz araçların her birini açıklayacağız.

Tweet Deleter

Özellikler: Bu listedeki tüm araçların dışında, Tweet Deleter belki de en şık kullanıcı arayüzüne sahiptir. Güneşten öpülmüş bir hamaktan sallanan tweetlerini mutlulukla silen bir kadın tarafından karşılanacaksınız.

Fakat daha da ciddiyeti, Tweet Deleter, uygulamayı onayladıktan sonra tüm tweetlerinizi gösteren, kullanımı kolay bir gösterge panosuna sahiptir. Temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

Otomatik silme — Otomatik silme işlemi yavaşça gerçekleşir, ancak her gün en eski tweet’lerinizi siler.
Tweet arşivi — Bu özelliği kullanarak çok özel tweet’leri bulun.
Tam silme — Twitter hesabınızın en hızlı ve en temiz taraması.
Tweet Deleter’in ayrıca arama sonuçlarınızı daraltmak için filtreleri vardır. Kaba bir dil kullanarak tweetleri bulmak için kaba bir kelime filtresi, retweetleri, beğenmeleri ve yanıtlarını bulmak için tweet tipi bir filtre ve gifleri, resimleri ve videoları bulmak için bir medya filtresi vardır.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra, eski tweet’lerin basit bir silmesinin nasıl yapılacağı:

Tweet Deleter ile tweetleri silin

Ana sayfada, Twitter ile giriş yap seçeneğini bulup tıklayın. Bu, doğrudan harekete geçirme ifadelerinin altında olmalıdır “Tek tıklamayla çok sayıda tweet sil!”
Global kimlik doğrulaması adı verilen Twitter uygulamasını yetkilendirmenizi isteyen yeni bir pencere açılacaktır. Devam etmek için Uygulamayı yetkilendir’e tıklayın.
Tweet Deleter panosuna yönlendirileceksiniz. Buradan, silmek için tüm tweet’leri veya belirli tweet’leri seçebilirsiniz. Belirli tweet’ler için, her birinin yanındaki kutuyu işaretleyin.
En üstte, Tweetleri Sil seçeneğine tıklayın ve ardından kırmızı renkli Sil kutusuna basın. Uyarı, tweet’leri silmek kalıcı bir işlemdir ve geri alınamaz.
Dezavantajları: Tweet Deleter’in birkaç dezavantajı var, en belirgin olanı ücretsiz seçeneğini kullanarak günde yalnızca beş tweet silebiliyor olmanız. Ayrıca, otomatik silme, tweet arşivleme ve tam silme gibi özellikler ücretli kullanıcılar için ayrılmıştır.

Ücretli sürümler: Tweet Deleter için ödeme yapmakla ilgileniyorsanız, iki katman vardır. Premium katman, günde 3.000’e kadar silinmiş tweet’lere izin verir ve Sınırsız katman, her gün sınırsız silinmiş tweet’lere izin verir.

Premium — yıllık 5,99 ABD Doları / ay, ayda 9,99 ABD Doları / ay
Sınırsız — yıllık 7.50 $ / ay, ayda 14.99 $ / ay

Tweet Delete

Özellikler: Listede bir sonraki uygulama Tweet Delete — en son tweets 3.200 silmek için bir fırfırlar yolu. Tweet Delete, Tweet Delete’e kıyasla sağlam özelliklere veya kaygan bir arayüze sahip olmayabilir, ancak günde yalnızca beş tweetten daha hızlı bir tarama yapmak isteyenler için bu araç oldukça etkilidir.

Ana sayfada, Twitter ile giriş yap seçeneğini bulup tıklayın. Uygulamayı yetkilendirmeden önce hizmet şartlarını kabul eden kutuyu işaretlemeniz gerekir.
Twitter uygulamasını Memset Ltd. tarafından yetkilendirmenizi isteyen yeni bir pencere açılacak. Devam etmek için Uygulamaya yetki ver üzerine tıklayın.
Tweet Sil, size bir haftadan bir yaşına kadar olan tweetleri silme seçeneği sunar. Mevcut tweet’leri bir yıldan fazla, toplam troller 3,200’den az olduğu sürece silebilirsiniz.
TweetDelete’i Etkinleştir’e tıklayın. Uyarı, tweet’leri silmek kalıcı bir işlemdir ve geri alınamaz.
Tweet Sil, beslenenlerinize gönderebilir ve takipçilerinizi silinmiş tweet’leri bildirir. Ayrıca Twitter hesabını takip etmeni isteyebilir. Silmeyi etkinleştirmeden önce bu kutuların işaretini kaldırın.

Dezavantajları: Tweet Delete, son derece hızlı çalışır, ancak tek bir taramada çok miktarda tweetin silinmesi biraz zaman alabilir ve Twitter zaman çizelgenizde büyük hatalara neden olabilir. Bu durumda, yalnızca Twitter desteği ile düzeltilebilir.

Ücretli sürümler: Tweet Delete’in aksine, bu araç kullanımı yüzde 100 ücretsizdir.

Tweet Eraser

Özellikler: Bu listedekiTweet Eraseradlı son araç, Tweet Delete’in pano özellikleriyle Tweet Deleter’in ücretsiz yönlerini birleştirir. Tweet Eraser, kullanıcıları siteye girerken ilk göreceğiniz gibi, araçların ücretsiz ve ücretli katmanlarını bildirmekten çekinmez. Bununla birlikte, bu aşamalara biraz sonra gireceğiz.

Oturum açtıktan sonra, Tweet Eraser panosuna erişebileceksiniz. Temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

Arama filtreleri — Anahtar kelimeleri yazarak belirli tweet’leri bulun. Daha sonra uygulanacak özel bir filtre oluşturabilirsiniz.
Birden fazla Twitter hesabı — Birçok kişinin kişisel bir Twitter’ı ve bir ticari Twitter’ı vardır. Bu hesapları burada bu özellik ile senkronize edebilirsiniz.
Silinen tweet’leri koru — Silinen tweetler herkese açık olmayacak olsa da, yine de bu özelliğe erişebilirsiniz.
Tüm bu özelliklerin yanı sıra, eski tweet’lerin basit bir silmesinin nasıl yapılacağı:

Tweet Silgi ile tweet’leri sil
Ana sayfadan ücretsiz katmanı bulun ve Twitter ile giriş yap düğmesine tıklayın.
Twitter uygulamasını Projectstage tarafından yetkilendirmenizi isteyen yeni bir pencere açılacaktır. Devam etmek için Uygulamayı yetkilendir’e tıklayın.
Tweet Silgi gösterge tablosuna getirileceksiniz. Buradan, silmek için tüm tweet’leri veya belirli tweet’leri seçebilirsiniz. Belirli tweet’ler için, her birinin yanındaki kutuyu işaretleyin.
Tweetlerinizi seçtikten sonra, Tweetleri Sil başlıklı kırmızı renkli düğmeye tıklayın. Uyarı, tweet’leri silmek kalıcı bir işlemdir ve geri alınamaz.
Dezavantajları: Sayfada reklam olmasına rağmen, kullanım başına 3,200 adede kadar tweet silebilirsiniz; bu, Tweet Deleter’den daha iyidir. Ayrıca, arama filtreleri ücretsiz sürümde sınırlıdır. Birden fazla Twitter hesabını senkronize etmek ve eski tweet’leri kaydetmek gibi özellikler ücretli kullanıcılar için ayrılmıştır.

Ücretli sürümler: Tweet Eraser için ödeme yapmak istiyorsanız iki bölüm var. Standart silgi, günlük olarak sınırsız silinen tweet’lere izin verir, ancak eski tweet’leri kaydedemezsiniz ve arama filtreleri sınırlıdır. Premium silgide neredeyse tüm özelliklerde ve arama filtrelerinde büyük harf yoktur.

Standart — 30 gün boyunca 6,99 ABD doları
Premium — 30 gün boyunca 9,99 ABD doları

Yorumlar

Yorumunuzu paylaşın
mood_bad
 • Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
 • Karşılaştırma Listeniz

  Karşılaştır
  Tümünü Sil
  Karşılaştır
  0