Daha çok satış yapın.

Yüz binlerce ziyaretçi, her ay yazılım ve hizmet satın alırken karar vermek için Heapjet'i kullanıyor.

Sayfanızı ziyaret edenler ile mesajlaşın ve onları müşteriniz yapın.

Sayfanızı ziyaret eden ve ürün veya hizmetlerinizle ilgilenen kişiler size direkt mesaj gönderebilirler. Bu sayede potansiyel müşterilere kolayca ulaşma ve iletişime geçme imkanına sahip olursunuz.

Sayfanızın tüm istatistikleri elinizin altında.

Sayfalarınıza ait detaylı istatistiklere tek tıkla ulaşabilir ve ziyaretçi profilinize uygun değişiklikler yapabilirsiniz. Sayfanıza yapılan tüm yorumlar size de bildirim olarak gönderilir.

Esnek promosyon yönetimi ile kontrol sizde.

Sayfalarınızı Heapjet’te öne çıkarmak için birçok seçeneğiniz var. Promosyonları kullanarak safyanızı ana sayfa, kategori sayfalarında veya ipucu yazılarında ziyaretçilere daha çok gösterebilirsiniz.

Sadık müşterilerinizi yorum için davet edin.

Heapjet’in geliştirdiği yorum daveti modülü ile sadık müşterilerinizi sizin sayfanıza olumlu yorum yapmaları için davet edebilirsiniz. Bu sayede olumlu yorumlarınızla daha çok müşteri çekebilirsiniz.

Mehmet Birbal
Mehmet Birbal
@mehmetbrdal
Read More
Heapjet ile platformumuzu daha geniş bir kitleye ulaştırma şansı elde ettik. Yayınladığımız yazılar ve aldığımız olumlu yorumlar sayesinde kullanıcı sayımız ve ödeyen memnun müşteri oranımız yükseldi.
Emir Güçlü
Emir Güçlü
Read More
Ajansımızın müşteri portföyünün istediğimiz yerlere gelmesinde Heapjet'in katkısı çok büyük. Aldığımız olumlu yorumlar ve sayfamızdan hizmet talebi gönderen potansiyel müşteriler, işimizi büyütmemizde büyük pay sahibidir.
Gülay Ovalı
Gülay Ovalı
Read More
Hangi yazılımları kullanmamız gerektiğini ve bütçemize/ölçeğimize en uygun alternatifleri bulup süreçlerimizi dijitalleştirmemizi sağladığı için Heapjet'e teşekkür ederiz.
Previous
Next
Firma Kayıt Formu

Karşılaştırma Listeniz

Karşılaştır
Tümünü Sil
Karşılaştır
0