Xero

KOBİler için muhasebe yazılımı

Fiyat Özellikleri
 • Ücresiz Deneme Süresi: Var
 • Ücretsiz Plan: Yok
 • Başlangıç Fiyatı: 20 USD
 • Kabul Edilen Para Birimi: USD
 • Fiyatlama Türü: Aylık/Yıllık Abonelik
 • Kredi Kartı ile Ödeme: Var
 • Fiyat Sayfası Linki
Fiyat Detayları

Starter: $20/month
Standard: $30/month
Premium: $40/month

Ek Özellikler

Banka mutabakatı
Tüm finansal işlemler otomatik olarak Xero veri tabanına aktarılır ve ilgili muhasebe işlemlerine bağlanır. Eşleşmenin doğruluğunu onaylamak için kullanıcının tek yapması gereken “Tamam” butonuna basmaktır ve işlem sistemde mutabık kılınacaktır. Daha fazla banka hesabından, kredi kartından ve PayPal hesabından beslemeleri içe aktarması gereken kullanıcılar, Xero'nun bunu birkaç dakika içinde yapabileceğini bilmekten mutluluk duyacaktır.

Xero ayrıca, kendi özel kurallarınızı tanımlayarak, bölünmüş ödemeler gibi daha karmaşık işlemleri uzlaştırmanıza olanak tanır. Ayrıca, bu özellik, önceden kodlanmış banka ekstrelerini içe aktarma ve otomatik olarak mutabakat sağlama yeteneği sağlayan hızlı nakit kodlamayı içerir. Bu, çok sayıda işlemi uzlaştırmak ve diğer sistemlerden verileri içe aktarmak için mükemmel bir araçtır.

Gösterge Paneli
Xero kontrol paneli, işletme sahiplerinin önemli hesaplarının, gelir ve gider raporlarının, gelecek faturaların ve bekleyen faturaların tam bir resmini elde edebilecekleri yerdir. Bu özellik, kullanıcılara şirketlerinin tüm finansal faaliyetlerini bir bakışta net bir şekilde anlamalarını sağlayan değerli bir genel bakış sağlar. Ayrıca, bildirimler etkinleştirilerek belirli hesaplar listelenebilir ve daha ayrıntılı olarak izlenebilir.

Kontrol panelinin düzeni, kullanımı ve gezinmeyi kolaylaştırırken sezgisel grafikler, kullanıcıların hesap etkinliklerini daha somut bir şekilde karşılaştırmalarına yardımcı olan önemli verilerin görsel bir anlayışını sağlar. Kontrol paneli yalnızca verileri görüntülemekle kalmaz, aynı zamanda ilgili düğmelere tıklayarak hesap, fatura ekleme ve fatura düzenleme gibi görevleri gerçekleştirmenize de olanak tanır.

Faturalama
Xero’nun faturalama sistemi, profesyonel markalı faturalar oluşturmanıza ve özelleştirmenize olanak tanıyan muhasebe paketinin önemli bir parçasını oluşturur. Özelleştirme seçenekleri arasında şirketinizin logosunun eklenmesi, döviz kuru dönüştürme ve ayrı müşteriler için kullanılmak üzere farklı şablonlar kaydetme yeteneği bulunur.

Çevrimiçi faturalama sistemi, ülkeyle ilgili istisnalar olmaksızın PayPal hesaplarından, banka havalelerinden veya kredi kartlarından gelen ödemeler için fatura düzenleyebilir. Xero’nun faturalama aracının temel özelliklerinden biri, faturanız alıcı tarafından açıldığında sizi uyaran ve "kayıp faturalar" ile ilgili herhangi bir karışıklığı ortadan kaldıran bildirim sistemidir.

Alacaklı yabancı bir ülkede bulunuyorsa ve farklı bir para birimi kullanıyorsa, Xero, faturayı müşteri tarafından kullanılan para birimine otomatik olarak dönüştürme görevini üstlenecektir. Bu, döviz kurlarını hesaplama konusunda asla endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Xero, 160'tan fazla para birimini kapsar ve döviz kurlarını her saat otomatik olarak günceller.

Eklenti Pazarı
Muhasebe ve muhasebe dışında küçük bir işletmeyi yürütmekle ilgili birçok faaliyet vardır, ancak bu faaliyetlerin çoğu bir şekilde birbiriyle bağlantılıdır. Birçok küçük işletme halihazırda CRM'ler, envanter yönetimi araçları, zaman izleyiciler, fiş tarayıcıları ve benzeri gibi bir dizi başka sistem kullanıyor. Tüm bu verileri birden fazla uygulamadan Xero'ya aktarmak göz korkutucu bir görev gibi görünebilir, ancak bu Xero Marketplace'te sunulan yaklaşık 500'den fazla eklenti ile sorunsuz hale getirildi.

Pazar yeri, kullanıcıların aradıklarını hızlı bir şekilde bulmalarını sağlayan kolay gezinme ve arama seçenekleri sunar. Eklentiler, 15 yatay kategori ve 11 sektör dikeyinde listelenmiştir. Xero Marketplace, Xero ile pazarda kaydolduğunuz herhangi bir uygulama arasında sunulan sorunsuz entegrasyonla tüm entegrasyon ihtiyaçları için tek noktadan kaynağınızdır.

Otomatik güncellemeler
Bulutta kesinlikle özel bilgiler tutan bir sistem için, bilgisayar korsanları ve diğer kötü niyetli saldırganlar tarafından güvende ve geçilmez kalmak son derece önemlidir. Xero geliştiricileri bu potansiyel güvenlik tehdidinin tamamen farkındadır ve bu nedenle görevi verilerinizi günlük olarak güvende tutmak olan özel bir güvenlik ekibi sağlar.

Kullanıcılar günlük işlerine devam ederken, Xero ekibi hizmetlerine sürekli iyileştirmeler sağlamakla meşgul, sürekli olarak küçük ayarlamalar ve yeni özellikler ekliyor. Uygulamanın verimliliğinin ve kullanıcı deneyiminizin her zaman en optimum seviyede olmasını sağlamak için her 3-6 haftada bir yeni özellikler eklenir.

Güvenlik Detayları

Otomatik banka beslemeleri
Banka işlemleri Xero'ya güvenli bir şekilde akar.

İşin zirvesinde kalın
Gelen ve giden paranın kaydını tutun.

Verilerinizi güvende tutun
Güvenli ve güvenilir bir banka bağlantısı edinin.

Yorumunuzu paylaşın
mood_bad
 • Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
 • Entegrasyon Özellikleri
  Entegrasyon Detayları

  Entegrasyonlar, Xero'nun yüzde yüz kapsadığı bir alandır. Birden çok uygulama çalıştıran bir işletme sahibi olarak, uygulamalarınızın birbiriyle konuşmasını sağlayabilmek çok önemlidir. Bu nedenle, Xero Marketplace bir dahice hareketidir.

  Marketplace, hizmet verdikleri iş ihtiyaçlarına göre kategorize edilmiş 500'den fazla eklentinin sürekli büyüyen bir listesini sunar. Bu eklentilerin en popülerlerinden bazıları şunlardır: Bill.com, Constant Contact, Square, Squarespace, Zen Payroll, Stitch Labs, Kabbage ve BodeTree.

  Diğer popüler eklentiler şunlardır: Harvest, Batchbook CRM, Vend, Evernote, PayPal, Xpenditure, Expensify, Unleashed, WorkflowMax, Spotlight, Magento, Podio, Eventbrite, Infusionsoft ve Receipt Bank.

  Alternatifler

  Karşılaştırma Listeniz

  Karşılaştır
  Tümünü Sil
  Karşılaştır
  0