Wrike

Wrike ile projelerinizi baştan sona yönetin

Fiyat Özellikleri
 • Ücresiz Deneme Süresi: Var
 • Ücretsiz Plan: Var
 • Kabul Edilen Para Birimi: USD
 • Fiyatlama Türü: Aylık/Yıllık Abonelik, Ücretsiz
 • Kredi Kartı ile Ödeme: Var
 • Fiyat Sayfası Linki
Fiyat Detayları

5 kullanıcıya kadar ekipler için ÜCRETSİZ temel plan: Sınırsız proje ve ortak çalışanlar, temel özellikler.

Professional: Kullanıcı başına aylık 9,80 ABD doları
Business: Yıllık olarak faturalandırılan kullanıcı / ay başına 24,80 ABD doları
Enterprise: Doğru fiyatlandırma almak için doğrudan Wrike ile iletişime geçin.

Ek Özellikler

Grup etkinliği akışında gerçek zamanlı güncellemeleri görün
Wrike, kullanıcılarına Facebook haber beslemelerine benzer görünen ve işleyen akış etkinliği beslemeleri sağlar. Etkinlik akışları, çalışanlara atanan veya onlar tarafından oluşturulan görevlerle doldurulur. Kullanıcılar, ilgisiz departmanları içeren gereksiz görevleri kaldırmak için akışlarını filtreleyebilir veya bakış açılarını paylaşmak için feed'lerindeki belirli öğelere yorum yapabilirler.

Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi meslektaşlarınızla paylaşmak için, bu düşünceleri etkinlik akışınızın üstündeki kutuya yazmanız yeterlidir. Yorumlarınız, kuruluşunuzdaki her kullanıcı için etkinlik akışında görünecektir. Yorumlarınızı daha da etkili hale getirmek için dosyalar da ekleyebilirsiniz.

Dinamik Gantt grafikleriyle planları görselleştirin
Dinamik Gantt grafikleri, kullanıcıların planları ve projeleri gerçek zamanlı olarak görselleştirmesine yardımcı olur. Wrike, proje programlarını otomatik olarak etkileşimli Gantt çizelgelerine dönüştürür. Yeni kilometre taşları eklendikçe ve görevler yeniden planlandıkça, kullanıcılar zaman çizelgelerinin yolunda gitmesini sağlamak için bağımlılıkları ayarlayabilir. Gantt şemasında her ayarlama yapıldığında ekip bildirimleri otomatik olarak gönderilir.

Bir zaman çizelgesini dinamik Gantt çizelgesi olarak incelemek için, klasör paneline ve sayfanın üst kısmındaki "Zaman çizelgesi" simgesine tıklayın. Gantt grafiğinize baktığınızda, tamamlanan görevlerin yeşil renkte, süresi geçmiş görevlerin kırmızı renkte ve etkin görevlerin mavi renkte göründüğünü fark edeceksiniz. “Kilometre taşına dönüştür” bağlantısını tıklayarak herhangi bir görevi Gantt grafiğinizde bir dönüm noktasına dönüştürebilirsiniz. Bu, görevin başlangıç ​​tarihini ve süresini kaldırır.

Önemli dosyaları iş arkadaşlarınızla paylaşın
Dosyaları e-posta yoluyla dağıtmak, karmaşıklıklar içeren ve hataya açık bir süreçtir. E-postaya güvenmek yerine Wrike, kullanıcıları dosyaları buluta yüklemeye teşvik ediyor. Dosyalar bireysel görevlere bağlıdır ve önce indirilmeleri gerekmeden çevrimiçi olarak düzenlenebilirler. Bu, herhangi bir dosyanın en son sürümünün her zaman grup tarafından görülebilmesini sağlar.

Bir göreve veya klasöre dosya eklemek için, ataç simgesine tıklayın ve Wrike'a dosyanın nereden geldiğini söyleyin. Wrike, Google Drive, Dropbox ve Box ile birlikte bilgisayarınızdan dosya yüklemenizi sağlar. Dosyanız yüklendikten sonra, Wrike’ın sürüm kontrol araçlarını kullanarak iş arkadaşlarınızla üzerinde çalışabilirsiniz.

Belirli bir göreve ne kadar zaman harcadığınızı takip edin
Bir grubun belirli bir görev için kaç saat harcadığını bilmeden, yöneticilerin müşterilerini doğru bir şekilde faturalandırması neredeyse imkansızdır. Wrike, kullanıcılara, bireysel görevler üzerinde çalışırken harcanan dakika ve saatleri izlemek için kullanılabilecek zaman izleme araçları sağlar. Kullanıcılar ayrıca görev grupları üzerinde çalışırken harcanan süreye göre raporlar oluşturabilir.

Bir zaman raporu oluşturmak için, bir göreve tıklayın ve ardından zamanlayıcıyı başlatın. Görevi tamamladığınızda veya ara vermeye karar verdiğinizde zamanlayıcıyı duraklatın. Wrike, üzerinde çalıştığınız konu hakkında ayrıntılı açıklamalar eklemenize olanak tanır. Bu girişler daha sonra zaman günlüklerinize eklenir.

Ekibinizin mevcut iş yüküne ilişkin bir genel bakış edinin
Yöneticiler, Wrike’ın iş yükü yönetimi özelliğini kullanarak, ekiplerinin iş yüklerini izlemek ve gerektiğinde programları veya tahsisleri ayarlamak için etkileşimli grafikler oluşturabilir. İş yükü yönetimi araçları, kullanıcıların sürekli değişen kaynakları yönetmesine yardımcı olur ve sonuçta grupların birlikte daha sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar.

Ekibinizin iş yükünü görmek için, proje klasörüne ve sayfanın üst kısmındaki kişi simgesine tıklayın. Gördüğünüz etkileşimli grafik, iş yükü yönetimi programınızdır. Her ekip üyesinin adı, o kişinin yaklaşan görevlerinin yanında görünecektir. Yakınlaştırma düzeyini ayarlayarak belirli zamanlara veya günlere odaklanabilirsiniz.

Güvenlik Detayları

Meşgul ekipler için gerçek zamanlı durum güncellemeleri
Dosya paylaşım araçlarını kullanarak belgeler üzerinde işbirliği yapın
Dinamik Gantt grafikleriyle zamanlama sorunlarını yönetin
Atamalara ve görevlere öncelik verin
Her büyüklükteki kuruluş için geliştirildi

Yorumunuzu paylaşın
mood_bad
 • Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
 • Entegrasyon Özellikleri
  Entegrasyon Detayları

  Wrike, API'si aracılığıyla herhangi bir uygulamaya entegre edilebilir. Platformda Gmail, Apple Mail, Outlook, Dropbox, Box, Google Drive, Microsoft Outlook, Microsoft Project, Microsoft Excel ve Google uygulamaları pazarı dahil olmak üzere birçok ana entegrasyon kategorisi bulunmaktadır. Ayrıca GitHub ile entegrasyon yakında geliyor.

  Özellikle Wrike’ın Outlook ve Apple Mail eklentileri kullanıcılar için özellikle yararlı olabilir. E-posta için Outlook veya Apple Mail kullanan ekipler, e-postalarını otomatik olarak görevlere dönüştürebilir. Bu görevler daha sonra e-posta istemcisinde görünen etkileşimli bir sekme aracılığıyla düzenlenebilir.

  Alternatifler

  Karşılaştırma Listeniz

  Karşılaştır
  Tümünü Sil
  Karşılaştır
  0