Ticimax

E-Ticaret ve E-İhracat Altyapısı

Fiyat Özellikleri
 • Ücresiz Deneme Süresi: Var
 • Ücretsiz Plan: Yok
 • Başlangıç Fiyatı: 1799 TRY
 • Kabul Edilen Para Birimi: TRY
 • Fiyatlama Türü: Aylık/Yıllık Abonelik, Özel Fiyatlama
 • Kredi Kartı ile Ödeme: Var
 • Fiyat Sayfası Linki
Fiyat Detayları

Soft
1799 TL

Plus
2999 TL

Special
4299 TL

Special Extra
5999 TL

Special Omni
7799 TL

Ek Özellikler

Parçalı Ödeme Sistemi
Aynı mağazanızdaki gibi parçalı ödeme alabilmenizi sağlayan sistem ilk Ticimax'ta. Müşterileriniz sipariş tutarını parça parça farklı kredi kartları ile ödeyebilir. Kredi kartı limitlerine takılmadan alışveriş yapabilir.

En Gelişmiş Kampanya Uygulamaları
Yüzlerce alternatifi içinde barındıran kampanya uygulamalarımız ile e-ticaret sitenizde müşterilerinize dilediğiniz şekilde kampanyalar düzenleyin, satışlarınızı arttırın!

Ses ile Arama Sistemi
Siz konuşun Ticimax anlasın! Müşterileriniz e-ticaret sitenizde arama yaparken ne aradıklarını söylemeleri artık yeterli. Ses ile işlem teknolojisine sahip tek e-ticaret paketi.

Toplu Resim Yükleme
Ürünlerinize ait resimleri yüklerken sıkılmayın. Ürünlerinizin görsellerini tutup, tek sefer de e-ticaret sitenizin yönetim panelinize bırakın; Ticimax bir seferde yüklesin. Saatlerce resim yüklemekle uğraşmayın, vakit kaybetmeyin.

Detaylı Filtreleme Sistemi
Sitenizde binlerce ürün mü var? Detaylı filtreleme sistemi sayesinde müşterileriniz aradığı ürünü, hizmeti belirleyeceğiniz kriterlere özel filtreleme yaparak sitenizde kaybolmasın, kolay ulaşsın, satın alsın.

Kargo Firmaları İle Entegrasyon
Entegrasyon alt yapısı olan tüm kargo şirketleri ile tam entegrasyon. Satışlarınız kargo firmasının sistemine siz hazırlar hazırlamaz düşer, müşterileriniz sipariş yönetimlerinden durumunu takip eder. Ne kargo şirketi uğraşır ne siz.

Tek Tuş ile Fatura Kesme
E-ticaret sitenizde yaptığınız satışların faturalarını tek tuşla bastırın! Ayrıca kestiğiniz faturaların tüm dökümlerini excel ile alın, muhasebe programlarına fatura kesmek ekstra ücret ödemeyin.

İptal / İade Takip Modülü
E-ticaret sitenizdeki iptal - iadeleri adım adım takip etmenizi sağlayan bu modül sayesinde tüm iptal - iade taleplerini online olarak alırsınız, online olarak işlem yapar adım adım tüm takibi sağlarsınız.

Sosyal Medya Uygulamaları
Ticimax kullanıcıları sosyal medya uygulamaları ile artık daha başarılı. Facebook Mağaza, Facebook Login, Facebook Beğen, Tweetle, Linkedin Paylaş, Blogger Paylaş v.b. uygulamalar ile en sosyal siz olun.

Mobil Uygulamalar
Mobil uygulamalarımız ile e-ticaret siteniz her an yanınızda. Mobil site dışında mobil uyumlu yönetim paneli ile tüm satışlarınızı ve ürün işlemlerinizi akıllı telefonunuz veya tabletiniz ile her an takip edin.

Web Services Uygulamaları
Ticimax services'ı kullanarak dilediğiniz uygulamayı geliştirin, e-ticaret siteniz ile anında entegre edin. Web Services uygulamalarımız ile dilerseniz uygulama geliştirin dilerseniz var olan uygulamalarınızı e-ticaret sitenize entegre edin, özgür olun!

Müşteri Destek Modülü
Artık bir zorunluluk haline gelen bu uygulama ile müşterilerinizin taleplerini online olarak karşılayabilirsiniz. Müşterileriniz tüm soru ve sorunlarını size online olarak iletirler; siz de online olarak cevaplar tüm yazışmaları kayıt altına alırsınız. Telefon trafiğiniz azalır, müşteri memnuniyetiniz artar.

Güvenlik Detayları

Gelişmiş ve Esnek

Benzersiz bulut e-ticaret altyapısı ile trendleri zaman ve para kaybetmeden yakalayın. Satışlarınızı arttırın ve operasyonel yüklerinizi hafifletin.

7/24 Teknik Destek

Sadece Ticimax'ta olan 7/24 telefon ve ticket desteği ile kesintisiz hizmet alın. Ticimax Akademi'de her hafta ücretsiz sınıf ve uygulamalı eğitimlerimize katılın.

Yorumunuzu paylaşın
 • Hasan M.
  Yorumcu Hakkında: Kurucu Ortak Yorum Tarihi: 26 Ağustos 2021

  Ticimax ile çok hızlı bir şekilde satış yapmaya başlayabilirsiniz. Ürünleri eklemek, ödeme entegrasyonu ile uğraşmamak, sitenin teknik detayları ile uğraşmamak ciddi anlamda tasarruf ettirdi. Çok özelleştirebilme seçeneği olmasa da bizim için oldukça faydalı oldu.

  Genel Puan

  Kullanım Kolaylığı

  Özellikler

  Destek

  Fiyat/Performans

  Kolay Başlangıç

  Yorum Detayları

  • Yorum Başlığı: Hızlıca satışa başlamak için Ticimax yeterli
  • Artıları nelerdir?: Ticimax'in rakipsiz entegrasyonu ihtiyacınız olan tüm özellikleri bir çatı altında topluyor
  • Eksileri nelerdir?: Yüksek fiyatlama
  • Ne kadar süre kullandınız?: 6-12 ay
  • Ne sıklıkla kullanıyorsunuz?: Günlük
  • Rolünüz nedir?: Karar verici
  • Fiyat ölçeği nedir?: ₺₺₺
  • Çevrenizdekilere tavsiye eder misiniz?: 9
  • Firmanızın sektörü nedir?: Startup
  • Firmanızın büyüklüğü nedir?: 1-10 kişi
Entegrasyon Özellikleri
Entegrasyon Detayları

Tamamen Yenilen ve Son Teknoloji Yazılım

Ticimax’ın tamamen yenilenen yazılım ve altyapısı, dünyadaki son teknolojiler kullanılarak tasarlanmıştır. Tamamen .net c# alt yapısı ile geliştirilen e-ticaret paketimiz Türkiye’nin en gelişmiş ve en esnek e-ticaret paketidir.

Geliştirilebilir Esnek Alt Yapı

Paket uygulamalara bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Ticimax’ın özel yazılım hizmeti ile e-ticaret paketinizi istediğiniz gibi geliştirtebilir, özel modüller yazdırabilirsiniz.

Otomatik Güncelleme

Yenilenen versiyonumuzda bulunan otomatik güncelleme sistemi ile eklediğimiz her özellik, geliştirdiğimiz her modül, her tasarım anında sizinde e-ticaret sitenizde.

Yenilenmiş Güçlü Sunucu Alt Yapısı

Sunucularımız özel olarak optimize edilmiş tamamen HP ve az miktarda SNC marka sunuculardan oluşmaktadır. Her bir sunucumuzda min. 24 Gb ram ve yeni nesil çift xeon işlemci bulunmaktadır.

Alternatifler

Karşılaştırma Listeniz

Karşılaştır
Tümünü Sil
Karşılaştır
0