T-Soft

E-Ticaret Yazılımları ve Site Paketleri

Fiyat Özellikleri
 • Ücresiz Deneme Süresi: Var
 • Ücretsiz Plan: Yok
 • Başlangıç Fiyatı: 4700 TRY
 • Kabul Edilen Para Birimi: TRY
 • Fiyatlama Türü: Aylık/Yıllık Abonelik
 • Kredi Kartı ile Ödeme: Var
 • Fiyat Sayfası Linki
Fiyat Detayları

Profesyonel Çözümler

CLEVER

10.500 ₺

YILLIK KİRALAMA BEDELİ 4.700 ₺

Başlangıcınız bile profesyonel olsun

REAL

18.000 ₺

YILLIK KİRALAMA BEDELİ

6.500 ₺

Özel tasarımınız ile profesyoneller dünyasında yerinizi alın

BUSINESS

30.000 ₺

YILLIK KİRALAMA BEDELİ

9.500 ₺

Profesyonel bir alt yapı güçlü entegrasyon ister

WORLD

45.000 ₺

YILLIK KİRALAMA BEDELİ

11.500 ₺

Sınır tanımadan dünyanın her yerine satış yapın

ULTIMATE

80.000 ₺

YILLIK KİRALAMA BEDELİ

25.000 ₺

Zaman dursun, siz durmayın...

Ek Özellikler
RESPONSİVE ARAYÜZ TASARIMI VE UYGULAMATasarım sitenin kimliğidir, unutulmamak için özgün olun!
Tamamen sanal mağazanıza özel yapılmış bir tasarım ile benzer sitelerden farklılaşabilir, satış yapılan ürün kategorisine göre, siteden alışveriş yapan müşterinin alışkanlıklarına göre en uygun tasarımla müşterilerinize hizmet verebilirsiniz.Responsive tasarımlar ile, müşterinin hem masaüstü erişiminde hem de akıllı telefon ve tabletlerden erişimlerinde sayfa şekillenerek uygun formatta görünmektedir.

Ana sayfa, ürünlerin göründüğü kategori sayfası, ürün detayının açıldığı sayfa ve diğer tüm sayfalarda sitenin üst kısmı ve alt kısmı size özel olarak tasarlanmakta, sizin onayınız sonrası e-ticaret sitenize uygulanmaktadır.
Onlarca popüler markanın tasarımları T-Soft creative ekibi tarafından tasarlanmakta ve kullanılmaktadır.

ERP ENTEGRASYONU

Muhasebe programları ile tam entegrasyon, sanal mağaza için can suyudur!

Bir e-ticaret projesinin günlük alınan sipariş sayısı 30 üzerinde ise, stok takibinden, faturalamaya, muhasebe işlemlerinden, iş takibine kadar bir çok konuda işleri manuel yürütmek iş yükünü çok artırmakta, hata potansiyelini artırmakta ve projenin sürdürülebilirliğini tehlikeye atmaktadır.

Ticari yazılım entegrasyonları ile, ticari yazılım üzerinde açılan ürünler sanal mağazaya otomatik aktarılmakta, ürün stok ve fiyat bilgisi otomatik güncellenmekte, oluşan siparişlerin ticari yazılıma aktarılması, üyelerin cari kart olarak açılması ve tahsilatların aktarılması sağlanmaktadır.

Tüm başarılı projelerin ortak özelliği otomasyonu sağlamış olmalarıdır. Başarısız olan ve kapanmak zorunda olan projeler içinde otomasyon sağlanmamış olması en büyük eksiklik olarak göze çarpmaktadır. Sistemli çalışmayan projelerde personel değişimleri çok fazla olmakta, operasyonel süreçler çalışanları çok yormaktadır.

Yorumunuzu paylaşın
mood_bad
 • Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
 • Entegrasyon Özellikleri
  Entegrasyon Detayları

  Farklı yazılımların birbirleri ile çift yönlü haberleşmesi ancak web servisler ile mümkün olmaktadır. Uzun yıllar önce kendi web servislerini geliştirmiş olan T-Soft, bu konuda ülkemizde e-ticaret sektörüne öncülük etmiştir. Lojistik şirketlerin de bu çözümleri geliştirmeleri ile birlikte işbirliği imkanları ortaya çıkmış ve uçtan uca lojistik entegrasyonları mümkün olmuştur. Uçtan uca entegrasyon demek, ürünün lojistik şirketine otomatik olarak bildirilmesi ile beraber başlayan sürecin, müşteri ürünü teslim aldığında otomatik olarak haberdar olunarak sonuçlanması demektir.”

  T-Soft, e-ticaret teknolojilerinde her zaman öncü alt yapı sağlayıcı olarak, en yeni imkanları müşterilerine ilk olarak kullandırmıştır. Ancak ödeme entegrasyonlarında tam aksine sadece belirli entegrasyonları yapmaktadır. Bu konuda kontrollü olmayı ve ödeme sisteminin tam anlamı ile T-Soft müşterilerinin beklentilerini karşıladığından emin olmadan, entegre olmamaktadır. T-Soft’un entegre olduğu ödeme sistemleri, teknolojisi, hizmet kalitesi, ödemelerin müşterilere zamanında aktarılması gibi konularda başarılı olan ödeme sistemleridir. Müşterilerimiz, önerdiğimiz ödeme entegrasyonlarını rahatlıkla kullanabileceklerdir. Eğer bir ödeme sistemi T-Soft ile entegre değilse, bunun gerçekten anlamlı bir sebebi olmaktadır.

  Alternatifler

  Karşılaştırma Listeniz

  Karşılaştır
  Tümünü Sil
  Karşılaştır
  0