SharpSpring

Tüm işletme boyutları için uygun fiyatlı pazarlama otomasyonu!

Fiyat Özellikleri
 • Ücresiz Deneme Süresi: Var
 • Ücretsiz Plan: Yok
 • Başlangıç Fiyatı: 399 USD
 • Kabul Edilen Para Birimi: USD
 • Fiyatlama Türü: Aylık/Yıllık Abonelik, Özel Fiyatlama
 • Kredi Kartı ile Ödeme: Var
 • Fiyat Sayfası Linki
Fiyat Detayları

Ajans:  Özel - Ajans iş ortağı planları için SharpSpring ile iletişime geçin.

1.000 Kişi: 399 $/Aylık  *Yıllık sözleşme üzerinden aylık fiyata belirtilmiştir. Aylık seçenekler mevcuttur.

2.500 Kişi: 499$/Aylık  *Yıllık sözleşme üzerinden aylık fiyata belirtilmiştir. Aylık seçenekler mevcuttur.

5.000 Kişi: 699$/Aylık  *Yıllık sözleşme üzerinden aylık fiyata belirtilmiştir. Aylık seçenekler mevcuttur.

10.000 Kişi: 899$/Aylık  *Yıllık sözleşme üzerinden aylık fiyata belirtilmiştir. Aylık seçenekler mevcuttur.

20.000 Kişi: 1.299$/Aylık  *Yıllık sözleşme üzerinden aylık fiyata belirtilmiştir. Aylık seçenekler mevcuttur.

Kurumsal:  Özel - Ajans iş ortağı planları için SharpSpring ile iletişime geçin.

 

 

Ek Özellikler

Akıllı E-posta ve CRM Pazarlama Otomasyonu Araçları
Sıkıcı, toplu e-posta patlamalarına bir son verin ve pazarlama stratejinizde zaman kazanın. Kişiselleştirilmiş mesajlar ve kullanıcı davranışına yanıt veren otomatik kampanyalarla dönüşümlere yol açan konuşmalar başlatın. "Tıklamadan sonra" olası satışları izlemek için SharpSpring e-posta pazarlama platformunu kullanın. Diğer e-posta servis sağlayıcılarından farklı olarak, her etkileşim için ayrıntılı analizler sunuyoruz - böylece doğru mesajı doğru zamanda gönderebilir ve gerçek zamanlı bildirimlerle satış ekibinizi harekete geçirebilirsiniz.

Dinamik Formlarla Daha Fazla Müşteri Adayını Dönüştürün
Doğrudan pazarlama CRM yazılımınızla bütünleşen müşteri adayları toplayın. Şık sürükle ve bırak düzenleyiciyle alanları zahmetsizce oluşturun, özelleştirin ve yeniden sıralayın. Bilinen ziyaretçilerin dönüşümleri iyileştirmeleri ve özel CSS ile herhangi bir sitede harika görünmeleri için dinamik formlarımız otomatik tamamlama alanları. Hatta 3. taraf ve yerel formlardaki alanları eşleyebilirsiniz.

Pazarlama Otomasyon Sistemi
Güçlü, kullanımı kolay görsel iş akışı oluşturucumuz pazarlama otomasyonunu basitleştirir. Benzersiz satın alma yolculuklarında kritik noktalarda potansiyel müşterilerle etkileşim kurmak için dallanma mantığını kullanın. Yerleşik pazarlama otomasyonu CRM paketimizle bilgileri anında senkronize edin. Ürünleriniz ve hizmetleriniz için alıcı kişileri ayarlayın, ardından otomatik olarak hedeflenen mesajlar gönderebilmeniz için müşteri adaylarını farklı kişilere atayın. Her günün en sıcak potansiyel müşterilerinin bir listesini doğrudan gelen kutunuza alın ve bunları satışa dönüştürmek için doğru zamanda harekete geçin. Katılım, sayfa izleme, uyum ve daha fazlasına dayalı olarak olası satışları puanlamak için SharpSpring'in pazarlama otomasyon araçlarını kullanın - bunlar zamanla doğal müşteri adaylarının azalmasını bile etkiler.

VisitorID ile Her Müşteri Adayını Belirleyin
VisitorID, pazarlama otomasyon araçları yığınımızdaki gizli silahlardan biridir. Sitenize iki kat daha fazla ziyaretçi belirlemek için kullanın (rakip pazarlama platformlarına kıyasla). Her tıklamayı neyin motive ettiğini gerçekten anlamak için davranışa dayalı izlemeyi kullanın. Web sitenizin optimizasyonu asla durdurmaması için sorunlu noktaları ve başarılı stratejileri belirleyin. Günün en sıcak potansiyel müşterilerinin bir listesini doğrudan gelen kutunuza alın ve bu potansiyel müşterileri satışa dönüştürmek için doğru zamanda hareket edin.

Yerleşik ve 3. Taraf CRM Entegrasyonları
Bilgi güçtür ve CRM satıştır. Pazarlama otomasyonu CRM'imizi kullanın veya tercih ettiğiniz CRM sağlayıcısını SharpSpring pazarlama platformuyla sorunsuz bir şekilde entegre edin. Anında iki yönlü senkronizasyon ile entegre verileri hızlandırın. Boru hattınızın kuşbakışı görünümüyle yaratılıştan kapanışa kadar fırsatları izleyin. Pazarlama otomasyon araçlarımızla satışları zahmetsizce yönetmek için özel anlaşma aşamaları, alanlar, filtreler ve daha fazlasını oluşturun.

Dönüştüren Açılış Sayfaları Tasarlayın
Ziyaretçileri potansiyel müşterilere dönüştüren güçlü açılış sayfaları ve açılış sayfası hunileri oluşturun. Benzersiz açılış sayfaları oluşturmak için basit tıkla ve tıkla düzenleyicimizi kullanın veya kapsamlı kitaplığımızdan bir şablonu uyarlayın. Ziyaretçileri farklı hunilerde organize etmek ve doğrudan web sitenize giden potansiyel müşterileri yakalamak için bağlantılı açılış sayfaları zincirleri oluşturun.

Ziyaretçilerin ilgi alanlarına ve özelliklerine göre değişen dinamik web içeriğiyle daha fazla dönüşüm elde edin. Bir geliştirici veya herhangi bir kodlama olmadan ve web sitenize dokunmadan sonuçları hızlı bir şekilde sunun. Ve kodlama konusunda bilgiliyseniz, sayfaları daha da özelleştirmek için her zaman kendi HTML ve CSS kodunuzu ekleyebilirsiniz.

Yorumunuzu paylaşın
mood_bad
 • Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
 • Entegrasyon Özellikleri
  Alternatifler

  Karşılaştırma Listeniz

  Karşılaştır
  Tümünü Sil
  Karşılaştır
  0