Sendinblue

Otomasyon, Pazarlama ve İşlem E-postası ve SMS Hizmeti

Fiyat Özellikleri
 • Ücresiz Deneme Süresi: Var
 • Ücretsiz Plan: Var
 • Başlangıç Fiyatı: 25 USD
 • Kabul Edilen Para Birimi: USD
 • Fiyatlama Türü: Aylık/Yıllık Abonelik, Ücretsiz, Kullandıkça Öde
 • Kredi Kartı ile Ödeme: Var
 • Fiyat Sayfası Linki
Fiyat Detayları

Sendinblue fiyatlandırması, hesabınızda tuttuğunuz kişi sayısı yerine gönderilen e-posta mesajlarının sayısına bağlıdır.

Sendinblue'yu ücretsiz bir hesapla deneyin ve ayda 9.000'e kadar e-posta gönderin (günde 300 e-posta).

İşletmeniz büyüdükçe, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir plana, bankayı bozmadan yükseltebilirsiniz! Yalnızca 25 ABD Doları karşılığında ayda 10.000'e kadar e-posta gönderin veya harika fiyatlarla daha da fazla e-posta gönderin.

Ek Özellikler

E-posta ve SMS Kampanyaları Oluşturma
SendinBlue'nun e-posta oluşturma araçlarını kullanarak bir e-posta pazarlama kampanyası oluşturun. Sürükle ve bırak özellikleri, tamamlanmış görünümden memnun kalana kadar metni, içeriği, formları ve resimleri düzenlemenizi sağlar. SendinBlue'nun Oluşturma Araçlarını kullanarak e-postalarınızı şekillendirerek maksimum kişiselleştirme elde edebilirsiniz.

E-postalarınıza yerleştirmek için resim galerisinden özel resimler yükleyin. Tasarım üzerinde daha sonra çalışmaya devam etmek için e-postalarınızı kaydedebilir veya işi hızlı bir şekilde halletmek için SendinBlue'nun şablonlarına güvenerek kendinize biraz zaman kazandırabilirsiniz.

Kampanya Raporlarını Çalıştırma
E-posta kampanyanız gönderildikten sonra, çabalarınızın sonuçlarını takip etmek için SendinBlue'nun Raporlarını görüntüleyin. Hakkında daha fazla bilgi edinmek istediğiniz kampanyayı seçtikten sonra SendinBlue, listenizdeki her abone için etkileşim geçmişleri ve istatistikler de dahil olmak üzere ilgili tüm verileri size sağlayacaktır.

Raporlarınızın her birinde, postalamanızın bir sonucu olarak ortaya çıkan görüntüleme, benzersiz görüntüleme, tıklama, benzersiz tıklama, abonelikten çıkma isteklerinin ve geri dönmelerin sayısının bir dökümünü göreceksiniz. Alıcıların yüzde kaçının iletinizi spam olarak işaretlediğini görebilir ve iletinizin tamamını hangi okuyucuların görüntülediğini görebilirsiniz. Ardından raporunuzu masaüstünüze indirebilir veya SendinBlue'nun paylaşım araçlarını kullanarak çevrimiçi olarak iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı İstatistikleri Görüntüleme
E-posta kampanyalarınızın daha üst düzey bir görünümü için İstatistikler sekmesine tıklayın. Kampanya istatistikleri, kampanya sonuçlarını gerçek zamanlı olarak takip etmenizi sağlar. Yalnızca e-posta pazarlama kampanyalarınızın genel sonuçlarını görmekle kalmaz, aynı zamanda bu sonuçları ISP tarafından da görüntüleyebilirsiniz. SendinBlue, özel metriklerle kendi izleme istatistiklerinizi oluşturmanıza bile izin verir.

SendinBlue'nun sağladığı istatistikleri tarih aralığına göre filtreleyin. İstatistikler sayfası, sonuçları kampanyalara göre sınırlamak yerine, sonuçları tarihe göre sınırlar. Örneğin, Nisan ve Mayıs aylarında gönderilen mesajların açılma oranını, tıklanma oranını ve abonelikten çıkma oranını görebilirsiniz. Hem e-posta hem de SMS kampanyaları için daha ayrıntılı analizler görmek için detaya inebilirsiniz.

İşlem Mesajları Gönderme
İşlem mesajları, SMS veya e-posta yoluyla gönderilebilir ve genellikle satın alma onayları, parola sıfırlama ve diğer ticari olmayan bilgileri içerir. SendinBlue, işlem hizmeti aracılığıyla bir dizi gelişmiş teslim edilebilirlik ve izleme aracı sunar. Örneğin, platform, kişi listelerini olabildiğince sağlıklı tutmak için kesin geri dönüşlerle sonuçlanan kişileri otomatik olarak kara listeye almayı destekler.

Saniye, dakika veya saatte gönderilen toplam SMS mesajı sayısını yakından takip ederek SendinBlue'nun kontrol paneli aracılığıyla işlem mesajlarınızın sonuçlarını görüntüleyin. Ayrıntılı analizler, gönderilen ve alınan toplam mesaj sayısına kıyasla, şirketinizin geçen ay gönderdiği işlemsel mesajları tam olarak kaç SMS abonesinin yanıtladığını veya reddettiğini gösterir.

Kişiselleştirilmiş pazarlama iş akışları oluşturun
Pazarlama otomasyonu, kişilerinize harekete geçme olasılıklarının en yüksek olduğu zamanlarda ilgi çekici e-posta ve SMS mesajları göndermenizi sağlar. Acemiler ve uzmanlar, birkaç dakika içinde çok adımlı, çok kanallı kampanyalar oluşturabilir.

Hoşgeldin e-postaları, doğum günü anlaşmaları, makbuzlar ve terk edilen kart takipleri gibi en yaygın pazarlama senaryoları için SendinBlue'nun önceden hazırlanmış iş akışlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca özel iş akışları oluşturmak için tetikleyicileri, koşulları ve eylemleri karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Gelişmiş raporlama, yolculuğun her adımını optimize etmenize yardımcı olur.

Güvenlik Detayları

E-posta haber bültenleri ve promosyonlar, öncelikle çevrimiçi pazarlamanın sağlayabileceği hız, verimlilik ve yüksek yatırım getirisi nedeniyle birçok işletme için doğrudan posta parçalarının yerini almıştır. SendinBlue, işlemsel mesajlar göndermenin yanı sıra e-posta ve SMS pazarlama kampanyalarını bağımsız olarak yönetmekle ilgilenen işletmeler için lider bir çözümdür.

Her sektördeki işletmeler için uygun olan SendinBlue, duyarlı haber bültenleri, işlemsel e-postalar ve SMS mesajlaşmalarını birleşik bir platformda oluşturmak için entegre araçlara sahiptir. İşlemsel mesajlar, işletmelerin müşterilerine satın alma onayları, şifre sıfırlamaları ve diğer ticari olmayan mesajları göndermelerini sağlar.

Yorumunuzu paylaşın
mood_bad
 • Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
 • Entegrasyon Detayları

  SendinBlue, PrestaShop, Magento, WooCommerce, Easy Digital Downloads ve Wordpress dahil olmak üzere birçok başka uygulamayla entegre olur. Eklentiler Prestashop, Magento ve Wordpress için de mevcuttur.

  Alternatifler

  Karşılaştırma Listeniz

  Karşılaştır
  Tümünü Sil
  Karşılaştır
  0