Salesforce Sales Cloud

Bulut tabanlı CRM ve Satış Otomasyonu

Fiyat Özellikleri
 • Ücresiz Deneme Süresi: Var
 • Ücretsiz Plan: Yok
 • Başlangıç Fiyatı: 25 EUR
 • Kabul Edilen Para Birimi: EUR
 • Fiyatlama Türü: Aylık/Yıllık Abonelik, Özel Fiyatlama
 • Kredi Kartı ile Ödeme: Var
 • Fiyat Sayfası Linki
Fiyat Detayları

5 kullanıcıya kadar temel satış ve pazarlama
25 € / kullanıcı / ay *
(yıllık olarak faturalandırılır)

Her boyutta ekip için eksiksiz CRM
65 € / kullanıcı / ay *
(yıllık olarak faturalandırılır)

İşletmeniz için derinlemesine özelleştirilebilir CRM
125 € / kullanıcı / ay *
(yıllık olarak faturalandırılır)

Sınırsız CRM gücü ve desteği
250 € / kullanıcı / ay *
(yıllık olarak faturalandırılır)

Ek Özellikler

Puanlama Talepleri
Satış ekipleri, potansiyel müşteri puanlarını kullanarak, en yüksek etkiye sahip potansiyel müşterileri takip edebilirken, pazarlama ekipleri şirketleri için hangi kampanyaların en iyi sonuçları sağladığını öğrenmek için zaman ayırır.

Olası Satışlar sekmesi aracılığıyla, en son satış potansiyel müşterilerinizin tümünün tam bir görünümünü elde edebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için herhangi bir müşteri adayına tıklayın ve potansiyel müşterileri toplamak ve daha fazla satış yapmak için iş arkadaşlarınızla işbirliği yapın. Salesforce, bir ekip olarak çalışmanıza olanak tanır ve patronlarınıza (VP'ler ve CMO'lar gibi) satış hattının gerçekte nasıl aktığı konusunda daha iyi bir his verir.

Satış Döngülerini Tahmin Etme
Salesforce'un tahmin araçlarını kullanan işletmeler, satış döngülerini planlayabilir ve tahmin edebilir. İşbirliğine Dayalı Tahminler, satış beklentilerini yönetmek için de kullanışlıdır.

Bir hesap yöneticisi olarak, kuruluşunuz için dört farklı türde tahmin oluşturabilirsiniz. Başlıklara tıklayarak tahmin türleri arasında geçiş yapın. Tahminleri ve ilgili fırsatları tahmin kategorisine göre de görüntüleyebilirsiniz. Örneğin, şirketiniz ürün aileleri kullanıyorsa, kullandığınız her ürün ailesi için tahmin özetleri görebilirsiniz.

Bilgi Paylaşımı
Salesforce kullanan satış ve pazarlama uzmanları, çözümün kurumsal sosyal ağı Chatter aracılığıyla ekipleriyle bağlantı kurabilir. Ekipler, Chatter'ı kullanarak sosyal beslemeleri kullanarak daha verimli bir şekilde iletişim kurabilir ve çalışabilir.

Feed'ler, Chatter'ın kalbinde yer alır ve size işbirlikçi bir ortamdan projeleri, konuları ve ekipleri takip etmenin basit bir yolunu sunar. Chatter, size meslektaşlarınızla kolayca iletişim kurmanız için bir yöntem sağlamanın yanı sıra, ihtiyacınız olan bilgileri ve uzmanları da bulur. Kurumsal sosyal ağ, şu anda üzerinde çalıştığınız anlaşmaya veya vakaya göre ilgili kişileri ve dosyaları önerir.

Daha İyi Satış Olanakları Bulma
Sales Cloud ile kullanıcılar, en iyi satış fırsatlarını bulabilir ve binlerce şirket için eksiksiz ve doğru iletişim bilgileri alabilir. Şirketler, satış ve pazarlama yöneticilerini aynı potansiyel müşteriler ve fırsat ardışık düzenleri etrafında hizalayabilir ve daha fazla anlaşmayı saatler yerine dakikalar içinde kapatmak için yeni hesaplarla bağlantı kurabilirler.

Herhangi bir şirket veya web sitesi için anahtar kelime aramalarına göre yararlı kişiler bulun ve Dun & Bradstreet'in izniyle güncel şirket profillerine ulaşın. Potansiyel müşteriler otomatik olarak Salesforce kullanıcılarına yönlendirilir ve potansiyel müşterileri nitelemek için zaman planlaması, entegre takvim sistemi aracılığıyla basit bir süreçtir.

Mobil Yetenekler
Salesforce, profesyonellere her yerden anlaşmaları kapatma yeteneği sağlar. Salesforce'un uygulamalarını bir mobil cihaza indirin ve en son bilgilerden haberdar olun.

Önümüzdeki gününüzün 360 derecelik bir görünümünü elde etmek veya ekibinizle ya da önemli bir müşteriyle telefonla görüşmek için Salesforce uygulamasını açın. Salesforce'u mobil cihazda kullanarak, ardışık düzeniniz ve satış liderleri panosundaki mevcut sıralamanız hakkında gerçek zamanlı bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca şirket toplantılarından önce ekip arkadaşlarınızdan yanıtlar alabilir ve önemli iletişim bilgileri söz konusu olduğunda tüm ekibinizin senkronize olmasını sağlayabilirsiniz.

Güvenlik Detayları

Bulut için tasarlanmış uyumluluk

Salesforce, müşterilerimizin güvenini kazanmaya ve sürdürmeye kararlıdır. Bu misyonun ayrılmaz bir parçası, müşteriler tarafından hizmetlerimize gönderilen veriler ("Müşteri Verileri") dahil olmak üzere, hizmet paketimizdeki veri koruma konularını dikkatlice değerlendiren sağlam bir uyumluluk programı sağlamaktır.

Yorumunuzu paylaşın
 • Utku Sami T.
  Yorumcu Hakkında: Customer Sales Account Manager Yorum Tarihi: 29 Ağustos 2021

  Salesforce Sales Cloud’a geçiş yaptığımızdan beri, gereksiz görevleri azaltmak, hataları azaltmak ve bileşenlerimiz için olağanüstü bir müşteri deneyimi sağlamak için karmaşık süreçleri otomatikleştirebildik.

  Genel Puan

  Kullanım Kolaylığı

  Özellikler

  Destek

  Fiyat/Performans

  Kolay Başlangıç

  Yorum Detayları

  • Yorum Başlığı: Bugüne kadar geliştirilmiş en iyi CRM sistemi
  • Artıları nelerdir?: Salesforce'un Satış Bulutunu kullanmadan önce, hantal olduğu kadar eksik olan başka bir CRM kullandık. Salescloud, iş yapma ve bileşenlerimizi yönetme şeklimizde tam anlamıyla devrim yarattı. Ve sistemi, özel kullanım durumunuz için tam olarak ihtiyacınız olan/istediğiniz şekilde çalışacak şekilde özelleştirebilir ve yapılandırabilirsiniz.
  • Eksileri nelerdir?: Uygulama değişiminin Apple veya Android gibi çözümlerle daha geniş bir şekilde doldurulmasını diliyorum. Doğru çözümü veya uygulama sağlayıcısı OTB'yi bulmak zaman zaman biraz zor olabilir, bu da sizi özel geliştirme veya üçüncü taraf entegrasyonları yoluna gitmeye zorlar.
  • Ne kadar süre kullandınız?: 1-2 yıl
  • Ne sıklıkla kullanıyorsunuz?: Günlük
  • Rolünüz nedir?: Sadece kullanıcı
  • Fiyat ölçeği nedir?: ₺₺
  • Çevrenizdekilere tavsiye eder misiniz?: 10 - Kesinlikle Evet
  • Firmanızın sektörü nedir?: Yazılım
  • Firmanızın büyüklüğü nedir?: 30-100 kişi
Entegrasyon Detayları

Salesforce, Kayako, JIRA, Intacct, HappyFox ve SurveyGizmo dahil (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) 50'den fazla popüler iş uygulamasıyla entegre olur. Salesforce, Müşteri Platformu aracılığıyla, işletmelerin Salesforce platformuyla entegre olan bağlantılı uygulamalar oluşturmasını sağlamak için yeni API'leri ve araçları kullanıma sundu.

Alternatifler

Karşılaştırma Listeniz

Karşılaştır
Tümünü Sil
Karşılaştır
0