Pipedrive

Satışçılar için satışçılar tarafından oluşturulan CRM

Fiyat Özellikleri
 • Ücresiz Deneme Süresi: Var
 • Ücretsiz Plan: Yok
 • Başlangıç Fiyatı: 12 USD
 • Kabul Edilen Para Birimi: USD
 • Fiyatlama Türü: Aylık/Yıllık Abonelik
 • Kredi Kartı ile Ödeme: Var
 • Fiyat Sayfası Linki
Fiyat Detayları

Kullanıcı başına aylık abonelik başına 12,50 ABD dolarından başlayan basit bir CRM. Ekip üyelerini istediğiniz zaman eklemek veya çıkarmak kolaydır.

Temel

Kolayca izlemeniz için etkinlikleri ve satış süreçlerini organize edin

US$12.50

Kullanıcı başına aylık ücret, yıllık faturalandırılır

veya aylık olarak faturalandırılırsa kullanıcı başına US$15

Gelişmiş

Daha az angarya iş ve daha fazla satışla gününüzü izleyin ve otomatikleştirin

US$24.90

Kullanıcı başına aylık ücret, yıllık faturalandırılır

veya aylık olarak faturalandırılırsa kullanıcı başına US$29

Kurumsal

CRM'inizle birlikte size özel işe alım ve destek hizmeti alın

US$99.00
Ek Özellikler

Satış Süreci Yönetimi
Çoğu satış ekibi, nerede olduklarını görmek ve gizli iş fırsatlarını ortaya çıkarmak için ardışık düzenleri kullanmayı tercih eder. Pipedrive'ın satış hattı görünümleri, tüm farklı aşamalarda satışları ve olası satışları görüntüledikleri için geleneksel yapılacaklar listelerinden daha etkilidir. Bu, satış görevlilerinin ne yaptıklarını net bir şekilde görmelerine ve hemen ilgilenilmesi gereken anlaşmalara odaklanmalarına olanak tanır.

Devam eden anlaşmalarda sizin ve takım arkadaşlarınızın nerede olduğuna dair genel bir bakış için satış kanalınıza tıklayın. Pipedrive’ın yakınlaştırma özellikleriyle, geçen gün veya hafta içinde eklenen anlaşmaları daraltabilirsiniz. Anlaşmaları yerlerine sürükleyip bırakarak da ardışık düzen içinde ileriye taşıyabilirsiniz.

İletişim Geçmişleri
Pipedrive, satış görevlileri ile potansiyel müşterileri veya iş bağlantıları arasındaki tüm çevrimiçi etkileşimlerin eksiksiz anlaşma geçmişlerini ve kayıtlarını tutar. Uygulamanın Kişiler bölümünde, kullanıcılar kişileri ada veya kuruluşa göre arayabilir.

Pipedrive'ın mobil uygulamasındaki arama özelliğini kullanarak mobil cihazınızdaki herhangi bir müşteri adayı için iletişim bilgilerini alın. Aramalarınızı anlaşmaya göre filtreleyebilir, örneğin "Gökhan'ın potansiyel müşterileri" veya "Görüntülü reklam satışları" gibi bir şey yazabilir ve tek tıklamayla yeni aramalar veya e-postalar başlatabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir kişinin kullanıcı geçmişine toplantılardan notlar ekleyebilirsiniz.

Zaman Çizgisi Görünümleri
Pipedrive’ın Zaman Çizelgesi Görünümü kişisel bir satış yöneticisi olarak hareket ederek, iş kullanıcılarının herhangi bir zamanda doğru anlaşmaları ve potansiyel müşterileri seçmelerine yardımcı olur. Anlaşmalar, beklenen kapanış tarihlerine göre düzenlenir ve satış görevlilerinin anlaşmalar geçerliliğini yitirmeden önce hangi faaliyetler üzerinde çalışmaları gerektiğini keşfetmelerine olanak tanır.

Zaman Çizelgesi Görünümünüzü kişisel tercihlerinize veya mevcut satış iş akışlarına göre özelleştirin. Uygulama tarihine kadar teslimata göre düzenlenen anlaşmaları görmek için Zaman Çizelgesi Görünümünü ayarlayabilirsiniz. Zaman Çizelgesi Görünümü, satış ekiplerinin satış görevlilerinin bireysel ardışık düzenlerine çok fazla zaman harcamadan ne yaptığını görmek isteyen yöneticiler için de önemli bir araçtır.

Satış tahmini
Satış tahmin araçları, ekiplere önümüzdeki aylarda veya çeyreklerde nasıl sonuçlanacağını bekleyebilecekleri konusunda içgörüler sağlar. Pipedrive'ın satış tahmin modülü, kullanıcılara şirket performansının kuş bakışı görünümünü sağlar. Bu, yöneticilerin gelir hedefleri yoldan çıkmadan önce planlarında veya beklentilerinde ayarlamalar yapmasını kolaylaştırır.

Pipedrive'ın satış tahmin araçlarını kullanarak, ay sonuna kadar tamamlanması planlananların yanı sıra önümüzdeki gün için yapılacak tüm öğelerinizi, e-postalarınızı ve planlanan aramaları takip edebilirsiniz. Günlük işleri ve uzun vadeli planlama programlarını görmek için Pipedrive'ın iki görünümü (Ardışık Düzeni Görünümü ve Zaman Çizgisi Görünümü) arasına tıklayın. Bir anlaşmayla çok az etkileşim olduğunda veya bir anlaşma boru hattında beklenen oranda ilerlemediğinde bildirim almayı seçebilirsiniz.

Raporlama Yetenekleri
Raporlama söz konusu olduğunda her ekibin kendi endişeleri vardır, bu nedenle Pipedrive, işletmelerin kendi ihtiyaçlarına göre uyarlayabilecekleri özelleştirilebilir bir platform geliştirmiştir. Pipedrive ile satış görevlileri, bireysel ekip üyeleri tarafından yapılan çağrıların sayısı ve belirli bir süre içinde tamamlanan satış konuşmalarının sayısı dahil olmak üzere herhangi bir sayıda ölçümü izler.

Pipedrive'ın topladığı verilere genel bir bakış için kişisel satış panonuzu ziyaret edin. Bu bilgileri kategoriye, ürüne, hizmetlere veya ekip üyesine göre filtreleyebilirsiniz. Satış sonuçlarınızın meslektaşlarınızla karşılaştırıldığında nasıl biriktiğini görebilir ve kişisel aktivite hedeflerine ulaşma yolunda ilerlemenizi gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz.

Güvenlik Detayları

Güvenlik Panosu 
Güvenliği tek yerden kontrol edin. Şirket verilerinize nasıl, nereden, ne zaman ve kimin tarafından erişildiğini izleyin ve şüpheli kullanıcı ve hesap etkinliklerini gerçek zamanlı olarak önleyin.

Kullanıcı erişimi ve cihaz kayıtları 
Son 60 gün boyunca kullanıcı girişlerinin saat ve konum bilgileri hakkında bildirim alın. Hesap paylaşımı gibi riskleri önlemek ve verileri korumak için şüpheli cihazları tespit edin ve zorla çıkış yapmalarını sağlayın.

Kurallar ve uyarılar 
Güvenlik ihlallerini ve veri sızıntılarını ortaya çıkmadan önce durdurmak için IP'lerin beyaz listeye eklenmesi veya zaman kısıtlamalı erişim gibi özel kurallar belirleyerek güvenli uygulamaları otomatikleştirin.

Güvenlik yönetimi ipuçları 
Kişiselleştirilmiş kullanıcı ayarlarına göre zayıf noktalara karşı korunma, kullanıcı davranışına rehberlik etme ve güvenlik uyarılarını kontrol etme hakkında ipuçları alın.

Kullanıcı izinleri ve görünürlük 
Şirket hesabınızdaki verileri korumak için bilgi hiyerarşisi oluşturun. Kullanıcıların görebileceği ve erişebileceği şeyler ile ilgili sınırlama koyun, kullanıcı izin ayarları ve görünürlük grupları ile bunu yapın.

İki katmanlı kimlik doğrulama ve SSO 
İki katmanlı e-posta doğrulama ile istediğiniz cihazdan giriş güvenliğinizi artırın. Ya da tercih ettiğiniz çoklu oturum açma hizmet sağlayıcı ile kullanıcı erişimini merkezi olarak yönetin.

Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GVKY) 
Pipedrive, veri sahibinin haklarını koruyarak ve her seviyede hesap verilebilirliği sağlayarak GVKY gereksinimlerini yerine getirmeyi taahhüt etmektedir.

Yorumunuzu paylaşın
 • Cem B.
  Yorumcu Hakkında: Sales Manager at Olum Teknoloji Yorum Tarihi: 25 Ağustos 2021

  Pipedrive, birçok CRM uygulamasını kapsamlı bir şekilde inceledikten sonra açık ara en sevdiğim CRM’dir. Üçüncü taraf entegrasyonlarla çok yönlü olduğu için tüm satış odaklı firmalara tavsiye ediyorum. Ayrıca, en üst düzey pakette herkesin sunduğundan çok daha fazla özellik alma seçeneğimiz olduğundan, yeni başlayanlara da tavsiye ederim. Fiyatlar ilk başta yüksek gibi gelse de artılarını düşününce fiyat sorun olmaktan çıkıyor.

  Genel Puan

  Kullanım Kolaylığı

  Özellikler

  Destek

  Fiyat/Performans

  Kolay Başlangıç

  Yorum Detayları

  • Yorum Başlığı: Pipedrive ile satış süreçlerimizi dijitalleştirdik.
  • Artıları nelerdir?: Entegrasyon olanakları, hızlı destek, özelleştirebilme kapasitesi, otomatik bildirimler, mobil uygulama
  • Eksileri nelerdir?: Yüksek fiyatlama
  • Ne kadar süre kullandınız?: 2 yıldan fazla
  • Ne sıklıkla kullanıyorsunuz?: Günlük
  • Rolünüz nedir?: Karar verici
  • Fiyat ölçeği nedir?: ₺₺
  • Çevrenizdekilere tavsiye eder misiniz?: 10 - Kesinlikle Evet
  • Firmanızın sektörü nedir?: Teknoloji
  • Firmanızın büyüklüğü nedir?: 10-30 kişi
Entegrasyon Detayları

Pipedrive; Dropbox, Google Apps, Google Drive ve Highrise dahil olmak üzere birçok üçüncü taraf uygulamasıyla entegre olur. Google Haritalar entegrasyonu, satış görevlilerinin müşterilerini etkileşimli haritalarda görmelerini kolaylaştırır. Pipedrive’ın REST API'si de mevcuttur.

Alternatifler

Karşılaştırma Listeniz

Karşılaştır
Tümünü Sil
Karşılaştır
0