Jira

1 Numaralı Proje ve Sorun İzleme Yazılımı

Fiyat Özellikleri
 • Ücresiz Deneme Süresi: Var
 • Ücretsiz Plan: Var
 • Kabul Edilen Para Birimi: USD
 • Fiyatlama Türü: Aylık/Yıllık Abonelik, Özel Fiyatlama, Ücretsiz
 • Kredi Kartı ile Ödeme: Var
 • Fiyat Sayfası Linki
Fiyat Detayları

Jira Software esnek fiyatlandırma sunar.

Küçük ekipler: 10 kullanıcıya kadar kullanıcı başına aylık 0 ABD doları
Büyüyen ekipler: 11 ila 10.000 kullanıcı için kullanıcı başına aylık 7 ABD doları

Ek Özellikler

Mobil uygulama
JIRA’nın değeri ve kullanılabilirliği, mobil platformları aracılığıyla büyük ölçüde geliştirilmiştir. İster Android ister iOS kullanıyor olun JIRA, hareket halindeyken bir dizi yolla erişilebilir durumda kalır.

JIRA uygulamasını kullanarak, bildirilen sorunlara ve hatalara erişebilir ve bunları özel filtreler kullanarak görüntüleyebilirsiniz. Kullanıcıların sorunu tam olarak anlamalarına yardımcı olmak için tüm raporlara ekran görüntüleri gibi yorumlar ve ekler eşlik eder. Bir geliştiriciye doğrudan mobil cihazdan bir hata veya sorun atanabilir.

Servis masası
JIRA Hizmet Masası, yardıma ihtiyacı olan müşteriler için temiz ve sezgisel bir çevrimiçi müşteri portalı sunar. Çevrimiçi yardıma veya isteklerini çözmek için en uygun kişiye rehberlik edecek, anlaşılması kolay arayüz aracılığıyla ihtiyaç duyduklarını bulabilirler.

Talepler servis departmanına ulaştıktan sonra, mühendisler görevleri devralır ve görevler üzerinde çalışmaya başlar.

Bir kuyruk sistemi, istekleri özel ayarlara göre otomatik olarak sınıflandırır ve önceliklendirir. Kutunun dışında bir dizi kuyruk mevcuttur, ancak kullanıcılar istedikleri zaman daha fazlasını ekleyebilirler. Hizmet lisans sözleşmeleri (SLA'lar) ve otomatik olarak oluşturulan ölçümler, size ayrıntılı gerçek zamanlı raporlar sunarak ekibinizin ilerlemesini ve verimliliğini değerlendirmenize yardımcı olur.

Çevik
JIRA Agile, yazılım geliştirme ekiplerinin daha iyi işbirliği yapmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Çevik planlama süreçlerini kullanarak ekipler, çalışan yazılımı daha erken teslim edebilir ve gereksinimler değiştiğinde esnek kalabilir. JIRA, kanban ve scrum gibi çeşitli uygulamalar aracılığıyla çevikliği destekler. Görünürlük, işbirliği yapan ekiplerin genellikle iş akışlarında gözden kaçırdığı tek şeydir ve bu, JIRA Agile'ın yerine getirmeye geldiği şeydir.

Ayrıntılı plan yapabilir ve benzersiz bir doğrulukla tahminler yapabilirsiniz. Kullanıcıların kolay önceliklendirme yapmaları veya sprintleri değiştirmeleri için tüm hatalar, görevler ve eylemler sürüklenip bırakılabilir. Sprint'in sonunda JIRA, yapılan işi ve iş yığınına veya bir sonraki sprint'e taşınması gereken bitmemiş görevleri vurgulayan grafikler ve zengin bilgiler içeren kapsamlı raporlar oluşturur.

Kod Entegrasyonu
Ekipler, yazılım hatalarının verimli ve entegre bir şekilde raporlanmasını, düzeltilmesini ve incelenmesini yönetmek için JIRA'yı kullanabilir. Geliştiriciler, JIRA'nın içindeki paylaşılan panolardan ve çevik panolardan atamalar alabilirler. Buradan, kaydetmeleri ve test sonuçlarını soruna bağlamak için Stash git depoları ve Bamboo kullanılabilir. Tüm bunlar JIRA'dan ayrılmaya gerek kalmadan yapılabilir.

Daha fazla Git veya Mercurial havuzuna ihtiyacınız varsa, sorun ve birleştirme işlemleriyle uğraşmak yerine kodlamaya daha fazla zaman ayırmanıza olanak tanıyan Atlassian’ın Bitbucket ile entegrasyonunu kullanabilirsiniz. Popüler GitHub ayrıca JIRA tarafından desteklenmektedir ve bağlantı yalnızca DVCS konektörü kullanılarak yapılabilir.

Atlassian Pazaryeri
JIRA kullanıcıları, Atlassian'ın Pazar Yeri'nin genişletilmiş işlevsellik ararken ya da sadece hiç düşünmemiş olabileceğiniz fırsatlar için olması gereken yer olduğunu göreceklerdir. 400'den fazla eklentiden oluşan geniş bir koleksiyon içerir. Yönetici araçları, grafik çizim araçları, kontrol paneli araçları, temalar ve stiller vardır. Bunların% 61'den fazlası ücretsizdir.

Eklentilerin yanı sıra, burada çok değerli iş akışı şablonlarını da bulacaksınız. İhtiyaçlarınıza uygun bir şey bulmak için geniş bir koleksiyon arasında arama yapabilir veya kendi özel iş akışınızı oluşturup herkesin yararına Marketplace'e yükleyebilirsiniz.

Güvenlik Detayları

Atlassian Erişimi
SAML SSO tarafından desteklenen gelişmiş yönetim ve güvenlik, zorunlu 2 adımlı doğrulama, otomatik kullanıcı temel hazırlığı ve daha fazlasıyla sağlıklı bir şekilde uyuyun.

Jira Yazılım Premium
Ekibinizin ve kuruluşunuzun% 99,9 çalışma süresi HDS'leri, sınırsız depolama, 7x24 Premium Destek ve daha fazlasıyla ölçeklendirmeye hazır olduğundan emin olun.

Yorumunuzu paylaşın
mood_bad
 • Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
 • Entegrasyon Detayları

  JIRA, herhangi bir kullanım senaryosunda yazılımın kullanılabilirliğini ve kullanımını daha da genişletmek için çok sayıda ilgili yazılımla iyi bir şekilde bütünleşir. Confluence ve Stash gibi diğer Atlassian yazılım araçlarıyla entegre olmanın yanı sıra, geliştiriciler diğer yazılım araçlarıyla iyi bir entegrasyon elde etmeyi başardılar.

  En dikkate değer örneklerden bazıları popüler revizyon kontrol aracı Github, yaygın olarak kullanılan Gliffy diyagram editörü, Affinity Live ve SalesForce CRM'leri ve AtTask ve Clarizen geliştirme araçlarını içerir.

  Alternatifler

  Karşılaştırma Listeniz

  Karşılaştır
  Tümünü Sil
  Karşılaştır
  0