BigCommerce

Kurumsal E-ticaret Yeniden Tanımlanıyor

Fiyat Özellikleri
 • Ücresiz Deneme Süresi: Yok
 • Ücretsiz Plan: Yok
 • Başlangıç Fiyatı: 30 USD
 • Kabul Edilen Para Birimi: USD
 • Fiyatlama Türü: Özel Fiyatlama
 • Kredi Kartı ile Ödeme: Var
Fiyat Detayları

Diğer platformlardan çok daha fazla yerleşik özellik ile 29,95 $ 'dan başlayan fiyatlarla. Büyük ticaret planları büyüme için oluşturulmuştur ve her büyüklükteki işletmeye mağazalarını optimize etmek ve marka görünürlüğünü artırmak için ihtiyaç duydukları özelliklere erişim sağlar.

Plus: 79,95 $ / ay
Pro: 249,95 ABD doları / ay
Enterprise: Fiyatlandırma bilgileri için BigCommerce ile iletişime geçin.

Ek Özellikler

Özelleştirilebilir Tasarım Temaları
Bigcommerce kullanan tüccarlar, tümü çeşitli sektörlerdeki veya sektörlerdeki işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış geniş bir tema koleksiyonuna erişebilir. Şirketin sezgisel tasarım platformu, müşterileri kitlesel ölçekte çeken ve dönüştüren mağaza türleri oluşturmak için basit bir yol sunuyor.

Herhangi bir kodlama deneyiminiz olmasa bile, seçtiğiniz temayı özelleştirin. Bigcommerce, bir şirket logosu ve marka öğeleri eklemenizi sağlar. Ayrıca sitenizin üst kısmında öne çıkan veya en çok satan ürünleri tanıtabilirsiniz. Alışveriş yapanlar tek sayfalık bir ödeme sayfasına yönlendirilecek. URL'leriniz ve meta verileriniz üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlayan gelişmiş SEO'sundan yararlanacaksınız.

Profesyonel SEO
Çoğu çevrimiçi satıcı, şirket içi SEO uzmanlarını işe alamaz. Bu sınırlamayı göz önünde bulundurarak Bigcommerce, kullanıcıları için SEO'yu ele almaya karar verdi. Şirket, tüccarlara, en önemli arama motorlarındaki sıralamaları en üst düzeye çıkarmak için her sayfayı otomatik olarak optimize etmek üzere tasarlanmış araçlar sunar.

Bigcommerce, ürün adlarına göre optimize edilmiş ürün sayfası URL'lerini ve başlıklarını otomatik olarak oluşturur, ancak yine de isterseniz bu URL'leri özelleştirme seçeneğiniz vardır. Sitenizin başlığını, başlık etiketlerini, meta açıklamalarını, anahtar kelimelerini ve alt etiketlerini de özelleştirebilirsiniz. Ürün incelemeleri, zengin snippet'ler ve yerleşik bir blog platformu gibi bir dizi gelişmiş özellik de organik arama yoluyla erişimi artırmak için tasarlanmıştır.

Terk Edilmiş Alışveriş Sepeti Tasarrufu
Bigcommerce’in terk edilmiş alışveriş sepeti tasarrufu, satıcılara satış kayıplarını telafi etmenin kolay bir yolunu sunar. Özelleştirilebilir kontroller, tüccarların terk edilmiş alışveriş sepeti e-postalarının ne zaman dışarı çıkıp ne söyleyeceklerine kendileri karar vermesine olanak tanır. Kuponlar, dönüşümleri artırmak için de kullanılabilir.

Ziyaretçilerinizin alacağı konu satırlarını ve e-posta dilini özelleştirmek için zaman ayırarak mağazanızın terk edilmiş alışveriş sepeti e-postalarını tasarlayın. Aslında, Bigcommerce'in sitenizden ayrılan müşterilere göndereceği, giderek daha güçlü olan kurtarma araçlarıyla (kupon veya indirim kodları gibi) bir dizi e-posta oluşturabilirsiniz.

Önceden Entegre Edilmiş Ödeme Seçenekleri
Önceden entegre edilmiş ödeme seçenekleri, alışveriş yapanların her zaman bir ödeme yöntemi bulmasını sağlar. Big Commerce'in tek tıkla kurulumu, satıcıların büyük kredi kartlarını ve PayPal ödemelerini hemen kabul etmeye başlamasını sağlar. Bigcommerce, tüccarların uluslararası alıcılardan gelen ödemeleri birden çok para birimi kullanarak kabul etmesine bile yardımcı olabilir.

Bigcommerce, tüccarlara aktardıkları PayPal ile kredi ve banka kartı işlemleri için daha düşük oranlarda pazarlık yaptı. Satıcı olarak, Authorize.net, Heartland ve 2Checkout (barındırılan) dahil olmak üzere önceden entegre edilmiş bir dizi ödeme seçeneği arasından seçim yapma seçeneğiniz vardır. Web siteniz üzerinden sipariş kabul etmenin yanı sıra hemen telefonla ve mail yoluyla da sipariş alabilirsiniz.

Güvenlik Detayları

Modern tüketiciler, dolarlarını ve bağlılıklarını kazanmak için işlem borsalarının üzerinde ve ötesinde perakende deneyimlerini arzuluyor. İçerik - yazılı, filme alınmış, kaydedilmiş veya başka türlü - anahtardır. Ticaret aracımız, deneyiminize bağlanarak müşteriler için şık bir ödeme ve işletmeniz için güvenlik rahatlığı sağlar.

Yorumunuzu paylaşın
mood_bad
 • Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
 • Entegrasyon Detayları

  Son derece özelleştirilmiş react.js veya açısal sitelerden bir CMS'ye kadar, en karmaşık ticaret gereksinimlerini bile en güzel çalışmanızla entegre edebilirsiniz. Çevik, esnek e-ticaret ile birleştirmek için içeriğinizden ödün vermek zorunda değilsiniz.

  Alternatifler

  Karşılaştırma Listeniz

  Karşılaştır
  Tümünü Sil
  Karşılaştır
  0