ActiveCampaign

E-posta Pazarlama, Pazarlama Otomasyonu, CRM/Satış Otomasyonu

Fiyat Özellikleri
 • Ücresiz Deneme Süresi: Var
 • Ücretsiz Plan: Yok
 • Başlangıç Fiyatı: 9 USD
 • Kabul Edilen Para Birimi: USD
 • Fiyatlama Türü: Aylık/Yıllık Abonelik, Ücretsiz, Kullandıkça Öde
 • Kredi Kartı ile Ödeme: Var
 • Fiyat Sayfası Linki
Fiyat Detayları

Lite: 9 $/ay, yıllık olarak ödenir

Plus: 49 $/ay, yıllık ödeme

Professional: 129 $/ay, yıllık ödeme

Enterprise: 229$/ay, yıllık ödeme

Ek Özellikler

Bu soruları cevaplayabilir misiniz?
Bu müşteri adayının müşteri olma şansı nedir? E-posta göndermek için en iyi zaman nedir? Bu soruları yanıtlamak insanlar için zordur, ancak makine öğrenimi için kolaydır.

İşinizde en önemli olan nedir?
Her bilgi her işletme için önemli değildir. Makine öğrenimi, sizin için en önemli olana göre içgörüleri özelleştirebilmeniz için bir anahtarı çevirmenize olanak tanır.

Kapanma olasılığı en yüksek olan anlaşmalara odaklanın
Asla müşteriye dönüşmeyecek potansiyel müşteriler için zaman kaybetmeyin. Neredeyse dönüşen, ancak kayıp giden olası satışları kaçırmayın. Hangi potansiyel müşterilerin kapanma olasılığının daha yüksek olduğunu bildiğinizde, satış ekibinizi daha fazla anlaşma yapmaya ve daha fazla müşteri kazanmaya odaklayabilirsiniz.

Açılan ve tıklanan e-postalar gönderin
Herkes e-postalarını aynı anda kontrol etmez. Kişiler e-postalarınızı istedikleri zamanda aldıklarında, daha fazla açılış, daha fazla okuma, daha fazla tıklama ve daha fazla satış elde edersiniz. Öngörülü gönderme, otomasyon e-postalarınızı en iyi zamanda gönderir.

Güvenlik Detayları

Uysal
ActiveCampaign ağırlıklı olarak GDPR, SOC 2 ve HIPAA uyumluluğuna odaklanmıştır. Uyum standartlarının üstüne çıkmak ve ötesine geçmek için güvenliğimizi sürekli iyileştiriyoruz.

Otomatik
Güvenlik tarama araçları, mühendislerimizin ürün geliştirme yaşam döngümüz boyunca güvenliği birleştirmesine yardımcı olur. Kodu taramak, altyapıyı taramak ve anormal etkinlikleri otomatik olarak algılamak için şirket içi araçlar oluşturuyoruz.

Proaktif
Sürekli olarak kendi sistemlerimizi hacklemeye çalışıyoruz. Saldırgan etkileşim, güvenlik açıklarını kötü niyetli tarafların yararlanabileceğinden daha hızlı bulup düzeltmemize olanak tanır.

Yorumunuzu paylaşın
mood_bad
 • Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
 • Alternatifler

  Karşılaştırma Listeniz

  Karşılaştır
  Tümünü Sil
  Karşılaştır
  0