ABS ERP

Giyim ve ayakkabı sektörü için web tabanlı ERP yazılımı

Fiyat Özellikleri
 • Ücresiz Deneme Süresi: Yok
 • Ücretsiz Plan: Yok
 • Başlangıç Fiyatı: 1500 USD
 • Kabul Edilen Para Birimi: USD
 • Fiyatlama Türü: Aylık/Yıllık Abonelik
 • Kredi Kartı ile Ödeme: Var
Fiyat Detayları

Detaylı bilgi için ABS ERP web sitesini ziyaret edin.

Ek Özellikler

ÜRÜN ENVANTERİ
Maliyetlendirmeden tahmin ve planlamaya ve envanter kontrolünden satış analizine kadar ABS, sürecinizi düzene sokar ve gerçek zamanlı görünürlüğünüzü artırır.
Görüntüleri ve diğer dijital varlıkları ekleyin ve görüntüleyin. Hammadde ve bileşen işlevselliğimizle ürünlerinizi oluşturun ve maliyetlendirin; Genel tedarik zincirinizi optimize etmek için satışları izleyin ve taleplerinizi tahmin edin.

ÜRETİM & İMALAT
Çok aşamalı üretim modelimiz, tedarik zincirinizi ve envanterinizi daha iyi yönetmek için satıcınızı veya kurum içi üretiminizi izlemenize olanak tanır. Müşteri siparişlerinizi kârlı ve zamanında yerine getirmek için doğrudan müşteri siparişlerinden veya zaman aşamalı tahmininizden satın alma siparişlerini otomatik olarak oluşturun.

Tesis planlama ve parça başı işlevsellik, çizelgeleme, kapasite planlama, paketleme, teşvik listeleri ve bordro entegrasyonu gibi üretimi desteklemek için bir dizi araç sağlar.

Sözleşmeli üreticilerinizle çalışmak için daha iyi bir yola mı ihtiyacınız var? ABS Satıcısı

Portal, tedarik zincirinizi başarıyla yönetme yeteneği sağlar. Web tabanlı ve güvenli portal, satıcılarınız/fabrikalarınızla çalışma yeteneğinizi geliştirir. Temel işlevsellik, kapsamlı iletişim, iş akışı görünürlüğü, satın alma siparişleri, zamanlama, bildirimler, süreç izlemeyi içerir. Yüklenicilerinizin neleri görebileceğini ve erişebileceğini kontrol edersiniz.

SATIŞ VE SİPARİŞ
B2B ve B2C çözümlerimiz, siparişleri hızlı ve doğru bir şekilde yerine getirmenizi sağlar. İster perakendecilerden EDI siparişleri alıyor olun, ister web ticaret platformları aracılığıyla doğrudan tüketicilerden siparişler, çeşitli web sitelerinden müşteri siparişleri, hatta açılır mağazalardan ve kiosklardan siparişler alıyor olun, ABS her şeyi kapsar.

ABS ayrıca süslemeler, serigrafi ve giysi kişiselleştirme gibi özelleştirilmiş siparişler için işlevsellik sunar. ABS B2B Müşteri ve Satış Portalları, müşterilerinize ve satış temsilcilerinize siparişleri, faturaları, mevcut envanterleri ve hatta devam eden işler hakkında otomatik olarak güncellenen bilgilere güvenli, doğrudan erişim sağlar. Kullanıcılarınızın gördüklerini ve eriştiklerini kontrol edersiniz.

LOJİSTİK & YERLEŞTİRME
İster toplama paketine, ister RF işlevselliğine veya her ikisine birden ihtiyacınız olsun, ABS, şirketinizin ve müşterilerinizin taleplerini karşılamak için ihtiyaç duyduğunuz doğruluğu ve verimliliği sağlarken, depo maliyetlerini büyük ölçüde azaltır. Doğrudan koli taşıyıcılarınızla bağlantı kurun ve sevkiyat etiketlerini yazdırın. Standart veya müşteriye özel UCC 128 etiketleri, sevk irsaliyeleri ve fiyat biletleri oluşturun. Otomatik faturalandırın, faturaları birleştirin ve EDI ortaklarınız için elektronik işlemler oluşturun.

Segmentlere ayrılmış envanterimiz, raporlamamız, sevkiyatımız, teslim alma, hareket takibi ve hatta iş gücü iş akışımız, deponuzu optimize etmek, müşteri siparişlerini takip etmek ve ters ibrazlardan kaçınmak için ihtiyaç duyduğunuz görünürlüğü yakalar.

FİNANS & MUHASEBE
ABS veri araçları, işletmenizi çalıştıran tüm bilgileri çok basit ve anlaşılır bir ekranda görmek için KPI'ları (Anahtar Performans Göstergeleri) kullanmak için panolar içerir.

ABS'de gezindiğiniz/aradığınız/indirdiğiniz ve verileri favori elektronik tablonuza, CSV'yi harici veritabanına veya yazdırma için PDF'ye çıkardığınız gibi, kritik muhasebe ve finansal raporlama, bildiğiniz ve sevdiğiniz araçlardan yararlanır. Akıllı çalışma sayfaları, sizin ve kuruluşunuz için anlamlı olan bilgileri desteklemek için verilerinizle çalışmanıza ve veri kaynaklarına inmenize olanak tanır. ABS, ham veya bitmiş ürünler ve kaynaklı veya üretilmiş ürünler için çeşitli maliyetlendirme yetenekleri içerir.

Alacaklarınız için faktör mü kullanıyorsunuz? Sorun değil. ABS, faktör işleme yoluyla müşteri siparişlerinizin onaylanmasını, reddedilmesini, kredi limitlerini ve faturalandırılmasını tamamen otomatik hale getirir.

Yorumunuzu paylaşın
mood_bad
 • Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
 • Entegrasyon Özellikleri
  Alternatifler

  Karşılaştırma Listeniz

  Karşılaştır
  Tümünü Sil
  Karşılaştır
  0