Heapjet ile hedeflerinize ulaşın

Hakkımızda

Heapjet, dijital dönüşüm sürecinin ana elementleri olan yazılım ve dijitalleşme hizmetleri için Türkiye'nin en büyük pazar yeridir.

Platformumuzda bulunan yüzlerce kategoriden binlerce yazılım ürünü ve hizmet veren firma hakkında genel bilgi, müşteri yorumları ve karşılaştırma gibi fonksiyonları sağlıyoruz. Ayrıca, yazılım ürünlerinin ve hizmetlerin tek bir platformdan alınıp firmalar ile iletişime geçilmesini de sağlayarak dijital dönüşüm pazarının verimli bir şekilde büyümesine hizmet ediyoruz.

Heapjet ile pazarlama yapan veya ürün/hizmet araştırması yapan firmaların tamamı hedeflerine adım adım ulaşarak platformun katkılarını farkediyorlar.

Mehmet Birbal
Mehmet Birbal
@mehmetbrdal
Read More
Heapjet ile platformumuzu daha geniş bir kitleye ulaştırma şansı elde ettik. Yayınladığımız yazılar ve aldığımız olumlu yorumlar sayesinde kullanıcı sayımız ve ödeyen memnun müşteri oranımız yükseldi.
Emir Güçlü
Emir Güçlü
Read More
Ajansımızın müşteri portföyünün istediğimiz yerlere gelmesinde Heapjet'in katkısı çok büyük. Aldığımız olumlu yorumlar ve sayfamızdan hizmet talebi gönderen potansiyel müşteriler, işimizi büyütmemizde büyük pay sahibidir.
Gülay Ovalı
Gülay Ovalı
Read More
Hangi yazılımları kullanmamız gerektiğini ve bütçemize/ölçeğimize en uygun alternatifleri bulup süreçlerimizi dijitalleştirmemizi sağladığı için Heapjet'e teşekkür ederiz.
Previous
Next

Hangi yazılımı kullanmam gerektiğini bil iyorum!

Her yorum ve geri bildirim çok önemli.

Kullanıcılarımızın yazılım ürünleri ve hizmetler ile ilgili yaptıkları yorumları değerlendirme sonrası, tüm detayları ile birlikte ziyaretçi ve kullanıcılarımızın faydasına sunuyoruz.

Yorum yapın!

Kullandığınız yazılımlar ile ilgili yorum yaparak diğer kullanıcılarımıza ve topluluğumuza katkıda bulunmak ister misiniz?
Yorum Yapın

Karşılaştırma Listeniz

Karşılaştır
Tümünü Sil
Karşılaştır
0