En iyi çoklu link oluşturma uygulaması: Linkvery

Sosyal medya hesaplarınızın bio (biyografi) bölümüne, genellikle tek bir link eklemenize izin verilir. Bu sebeple bio alanına birden çok url eklemenin bir yolu yok diye düşünülür. Ancak, biyografi bağlantılarını arttırmanıza yardımcı olacak çok güzel bir uygulama var: Linkvery.

Linkverysosyal medya hesaplarınızdaki biyografi bağlantılarının sınırlarını genişletmek için yapılmıştır. Linkvery ile işletmenizin web sitesi veya blogu gibi tek bir sayfaya bağlanmak yerine, ek sayfalara ve içeriğe bağlantı verme olanağına sahip olursunuz.

Örneğin, Linkvery çoklu link sayfanız ile ile Instagram profilinizden web sitenize birden çok link ekleyebilirsiniz. Linkvery aynı zamanda diğer sosyal medya ağları için de kullanılabilir.

Linkvery sayfasına dilediğiniz kadar link ekleyebilir, kendi domaininizi de Linkvery’e ekleyebilir ve çoklu linklerin olduğu sayfanın kısa linkini bio kısmına ekleyebilirsiniz. Linkvery, sayfanızın linkini QR kod ile paylaşmanızı bile sağlar.

Siz de tüm linklerinizi tek bir sayfada toplayın ve kitlenizi tüm içeriklerinize yönlendirin.

Sosyal Medya Biyografi Alanına Daha Fazla Link Eklemek İster misiniz?

Eğer cevabınız evet ise profilinize birden fazla url eklemek için Linkvery en iyi seçimdir.

Öte yandan, Instagram akışınızda düzenli olarak içerik ve ürünleri tanıtıyorsanız ve kendinizi sürekli olarak biyografi linkinizi değiştirirken buluyorsanız, Linkvery kullanarak zaman da kazabilirsiniz.

Yorumlar

Yorumunuzu paylaşın
mood_bad
  • Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
  • Karşılaştırma Listeniz

    Karşılaştır
    Tümünü Sil
    Karşılaştır
    0