En İyi 9 Ücretsiz İnsan Kaynakları Yönetim Yazılımı

İnsan kaynakları (İK) departmanı, kurumsal dünyada çok önemli bir dişli olduklarını defalarca kanıtladı.

Günümüzün sanal ve uzaktan istihdam senaryosunda, kuruluşların yüksek verimli yönetim teknikleri ve uygulamalarıyla İK departmanlarının iş yüklerini daha kolay hale getirme ihtiyacı vardır. İnsan kaynakları yönetimi yazılımı, işe alma, performans incelemeleri, çalışanların işe alım ve eğitim gibi yüksek öncelikli İK işlevlerini yönetmenize olanak tanır. Esasen modüler yapıdadırlar ve kuruluşların büyüdükçe ölçeklerini büyütmelerine ve özelleştirmelerine olanak tanır.

Ücretsiz veya ücretsiz deneme temelinde sunulan en iyi insan kaynakları yönetimi yazılımlarına bir göz atalım.

En iyi ücretsiz İK yönetimi çözümleri

Aşağıdaki liste, piyasadaki en iyi ücretsiz insan kaynakları yönetimi yazılımları için gerçek kullanıcı incelemelerini içerir. Bu listeye dahil olmak için, yalnızca ücretsiz bir deneme süresi sunmanız veya ücretsiz bir uygulama olmanız değil, aynı zamanda şunları da yapmanız gerekir:

 • Ayrı olarak satın alınabilecek bir dizi modül sunun
 • İK yönetimi için birleşik bir sistem oluşturmak üzere bir araya getirilebilen birden fazla modül içerir
 • Birden fazla İK yazılım kategorisi ayrımında işlevler sağlayın

En iyi ücretsiz insan kaynakları yönetimi çözümleri nelerdir?

[wpsm_toplist]

BambooHR

BambooHR, kişiselleştirilmiş bir insan kaynakları bilgi sisteminde temel çalışan bilgilerini izlemek ve yönetmek için küçük ve orta ölçekli işletmelere uygun fiyatlı, bulut tabanlı bir sistem sağlar. Bir mobil uygulama seçeneğiyle de verimli İK işlevleri için uygun maliyetli bir yol sağlar. Yazılım, kolay kurulum ve metodik müşteri desteğine sahiptir.

Saba TalentSpace

Saba TalentSpace, performans yönetimi, öğrenme ve geliştirme, halefiyet ve liderlik, ücretlendirme ve işe alma gibi çeşitli kriterlerde çalışan performansını tanır ve güçlendirir. Sağlık hizmetleri, profesyonel hizmetler, imalat, kamu sektörü ve daha fazlası gibi çok sayıda sektöre yayılan şirketinizin benzersiz gereksinimleri ve zorlukları için sektöre özel çözümler uyarlama seçenekleri sunar.

Odoo ERP

Odoo ERP, CRM, envanter, üretim, proje ve muhasebe için hepsi bir arada özelleştirilebilir bir çözümdür. Yazılım modülerdir ve giriş metodolojilerini otomatikleştirerek manuel çabayı ve işlemleri azaltmak için sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir. Odoo, şirket büyüklüğü ve bütçesinden bağımsız olarak, ekipler arasında daha iyi işbirliği için tüm iş fonksiyonlarının tek bir yerde tutulmasına yardımcı olur.

GoCo

GoCo, bordro teslimi, çalışanların işe alınması, PTO ve sosyal haklar yönetimi gibi İK süreçlerini otomatikleştirmek için kullanılabilen, kullanımı kolay, modern bir yönetim sistemidir. Ayrıca, gizli İK belgelerini saklamak ve göndermek için kullanılan oldukça güvenli bir platformdur.

People HR

People HR, küçük ve orta ölçekli işletmeler için, aday takibi, personel takibi ve performans incelemesi gibi çeşitli İK işlevleri için bir platform olarak tasarlanmıştır. Güncellenen kayıtların tutulması için güvenli bir çalışan izleme veritabanı sağlar. People HR, yeni iş profilleri oluşturma ve yönetme çabalarını azaltarak, aday takibi için güçlü bir modül sağlar ve ayrıca şirketin markasıyla eşleşen iş tanımları için özel sayfalar oluşturur.

OrangeHRM

OrangeHRM, her büyüklükteki şirket için modüler bir çözüm sunar ve çalışan başına ödeme fiyatlandırma modeline sahip bir bulut altyapısı sağlar. Sorunsuz entegrasyonlara ve dış kaynaklı müşteri desteğine sahip ölçeklenebilir bir platformdur. Oldukça ekonomiktir ve fiyatlandırma özelleştirme için tercih edilir.

Sage People

Sage People, iş gücü kararlarının daha akıllıca alınmasına yardımcı olmak için Salesforce raporlarından ve gösterge tablolarından yararlanır. Kullanıcı yapılandırması aracılığıyla önemli görevleri otomatikleştirmeye ve yeni iş akışları oluşturmaya yardımcı olur. Sage People, geniş bulut tabanlı veritabanındaki kullanıcı öngörülerini kullanarak daha iyi çalışan bağlılığı etkinlikleri oluşturur.

Skilo

Skilo, çalışan performans yönetimi sürecini kolaylaştırmaya yardımcı olur. Şirketlerin optimum sonuçlar için hedefleri ve yetkinlikleri planlamasını, incelemesini ve geliştirmesini sağlar.

BrioHR

BrioHR, şirketlerin işe alım ve ATS, işe alım, performans yönetimi, izin yönetimi, bordro ve çalışan dosyaları gibi İK süreçlerini dijitalleştirmesine yardımcı olur. Aynı zamanda canlı destek ve son derece ölçeklenebilirlik ve uygun fiyatla övünür.

Çalışan yaşam döngülerinizi daha iyi yönetin

Kullanabileceğiniz bu yüksek oranda ölçeklenebilir ve modüler insan kaynakları yönetimi yazılım çözümleriyle, ortak İK süreçlerini yönetmek ve düzenlemek kolay ve anlaşılır olmalıdır.

Manuel ve tekrar eden görevleri planlayabilir, gizli çalışan bilgilerini depolayabilir ve yönetebilir ve tüm çalışan veritabanınızı elinizin altında bulundurabilirsiniz.

Daha fazla İK yazılımı hakkında detay bilgi edinmek için Heapjet’in İK Yazılım kategorisini inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Yorumunuzu paylaşın
mood_bad
 • Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
 • Karşılaştırma Listeniz

  Karşılaştır
  Tümünü Sil
  Karşılaştır
  0