10 veya Daha Az Çalışanı Olan Şirketler için İş Uygulamaları

Küçük bir ekip olarak şirket faaliyetlerini yerine getiriyorsanız, dijital dönüşümünüzü tamamlamanızı sağlayacak temel SaaS araçlarına sahip olmanız yeterlidir. İşte çok küçük ekiplerde bile harika işler çıkarmanızı sağlayan SaaS çözümleri:

Çevrimiçi İşbirliği

Çevrimiçi işbirliği uygulamaları, dosyaları yakalamanızı ve paylaşmanızı sağlar; nerede olursanız olun ekibinizle birlikte çalışın; sohbet edin, mesajlaşın veya her hangi bir cihazdan onlarla bağlantı kurun; böylece sizin ve ekibinizin döngüde ve aynı sayfada olmasını sağlayın.

Önerilen çözüm: Monday.com, eskiden sıkıntıda olan ekipler ve ekip üyeleri arasında kolay ve oldukça görünür bir işbirliği ve iletişim için tüm proje verilerini senkronize eden tek bir hub bulunuyor.

Muhasebe Yazılımı

Finansallarınızı sırayla almanız gerekir ve bir muhasebe yazılımı finansal yönetimi otomatikleştirmenize, masrafları azaltmanıza ve finansal faaliyetlerinizi doğru bir şekilde raporlamanıza yardımcı olur.

Önerilen çözüm: Paraşüt, çevrimiçi faturalandırma, gider takibi, zaman takibi, raporlama, vergi ve ödemeleri içeren karmaşık muhasebe işlemlerini kolaylaştırmak için tasarlanmış yalın ve ortalama bir küçük işletme uygulamasıdır.

Proje Yönetimi Yazılımı

Daha uzmanlaşmış veya karmaşık projeler alıyor olabilirsiniz ve iyi bir PM çözümü proje yaşam döngüsünün her aşamasında size yardımcı olabilir.

Önerilen çözüm: Büyük resmi ve ayrıntıları aynı anda görmenizi sağlayan ayrıntılı kullanıcı paneli ile tanınan popüler bir proje yönetim platformu olan Asana, aynı zamanda bir işbirliği platformu işlevi de görür.

İletişim Yazılımı

Günümüzün bulut iletişim yazılımı, çalışanlarınız, müşterileriniz, tedarikçileriniz ve paydaşlarınızla ne zaman ve hangi cihazla bağlı olursanız olun çalışmanıza ve bağlantı kurmanıza olanak sağlayan araçlar sunar.

Önerilen çözüm: Slack, tüm iletişiminizi gerçek zamanlı mesajlaşma, arşivleme ve arama ile bir araya getirir. Tüm ekip iletişiminizi anında aranabilir ve her zaman kullanılabilir olan tek bir yerde yapabilirsiniz.

Müşteri İlişkileri Yönetimi Yazılımı (CRM)

CRM, müşterilerinizle güçlü ilişkiler kurmanıza, konuşmaları artırmanıza ve çoklu etkileşim kanallarından gelen müşteri verilerine dayanarak gelir oranlarını artırmanıza yardımcı olacak uygulamalar içerir.

Önerilen çözüm: HubSpot CRM, tüm müşteri yolculuğunu yönetmenize yardımcı olan HubSpot satış, pazarlama ve servis paketi üzerine inşa edilmiş ücretsiz fakat sağlam bir CRM’dir.

Doküman Yönetim Yazılımı

Özel bir belge yönetim yazılımına sahip olmak, belgeleri oluştururken, işlerken, yayınlarken, paylaşırken, dosyaladığınızda, organize ederken ve bunlara erişirken tamamen kağıtsız kalmanıza izin veren dijital teknolojileri kullanır.

Önerilen çözüm: G Suite, Google’ın dokümanlar, e-tablolar, bulut depolama, e-posta, işbirliği ve arama için yaygın olarak kullanılan verimlilik platformudur.

E-ticaret Yazılımı

Çevrimiçi satış ve perakendecilik yapıyorsanız ve e-ticaret yazılımı, çevrimiçi web siteniz için siparişleri yerine getirmek için gereken ürünleri eklemek veya kaldırmak, envanteri tutmak, vergileri hesaplamak ve diğer detayları içeren çevrimiçi işinizin tüm yönlerini yönetmenize yardımcı olacaktır.

Önerilen çözüm: Linkvery, perakendecilerin envanterlerini yönetmesine, müşteri verilerini izleyip düzenlemesine, çevrimiçi ödemeleri işleme koymasına ve analitik ve raporlar oluşturmasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir POS ve e-ticaret çözümüdür.

Web Sitesi Kurulum Yazılımları

Bu yazılım çözümü bir web sitesi oluşturmanıza ve içeriğini yönetmenize yardımcı olur. Ayrıca çeşitli yayınlama seçenekleri, yerleşik metin editörleri, filtreleme ve indeksleme özellikleri, SEO ve meta veri işlevselliği ile birlikte gelir.

Önerilen çözüm: WordPress, kullanıcı dostu bir arka uç, birçok üçüncü taraf eklenti ve aktif bir global geliştirici topluluğu tarafından desteklenen en popüler web sitesi yaratıcısı ve içerik yönetim sistemidir.

Randevu Planlama Yazılımı

Bu, randevularınızı ve çevrimiçi rezervasyonlarınızı planlamayı otomatik hale getirir ve kullandığınız takvim ve cihazla senkronize eder. Tüm hafta, ay ve hatta yıl boyunca önemli etkinlikleriniz ve programlarınız için bildirimler ve hatırlatıcılar sağlayacaktır.

Önerilen çözüm: Calendly, planlama ve rezervasyon işlemlerini kolaylaştırır ve mobil cihazlardan ve bilgisayarlardan erişilebilir olup, istediğiniz zaman istediğiniz yerde zaman çizelgesi oluşturup rezervasyon yapmanıza olanak tanır.

Sosyal Medya Yönetim Yazılımı

Pazarlamacılar bu aracı, müşterilerin tercihleri ​​ve sosyal ağlardaki geri bildirimleri hakkında bilgi almak ve müşterilere yanıt vermek ve onlarla iletişim kurmak için pazarlama ve içerik geliştirmeleri uygulamak için kullanır.

Önerilen çözüm: Hootsuite, müşterilerinizin ve hedef kitlenizin sosyal medya platformlarında nabzını tutmanıza yardımcı olacak içerikleri yayınlama, sosyal medya ölçümleri, gerçek zamanlı izleme ve bir dizi başka özellik sunar.

Yorumlar

Yorumunuzu paylaşın
mood_bad
  • Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
  • Karşılaştırma Listeniz

    Karşılaştır
    Tümünü Sil
    Karşılaştır
    0